L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték szőke hajra

Olivia1

2021. február 22.

Több éve festem a hajam szőkére, de ennyire rossz hajfestékkel még nem találkoztam. A 10.21es Stockholm szőkét használtam, a kapott színnek köze sincs a dobozon lévő színhez. Sárgarépa színű borzalom lett. Lemosás után szörnyű volt a hajam állaga, az utóápoló balzsam is egy nulla. Ennyi pénzért többet vár az ember! Senkinek nem javaslom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Hajabuja

Korcsoport: >54
2021. február 20.

Az új 9.1 Oslo egyszerűen álom. Ősz hajon gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 20.

Az új 9.1 Oslo egyszerűen álom. Ősz hajon gyönyörű.

solyakukac

2021. február 16.

Sajnos nem szívja le ennyire szőkére a hajat, mint ahogy reklámozza a doboz, viszont egy drogériás szőkítőhöz képest messze ez a legjobb a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

diahlin

2020. október 29.

Szőke pixie frizurám van már több mint egy éve, tipikusan az a fazon ami havonta fodrászt igényel, és ez jól is van így, de mivel ezekben a vészterhes időkben nem érzem biztonságosnak a kedvenc fodrászszalonomat, így kénytelen voltam itthoni megoldást keresni. Ez itt egy drogériás szőkítő, az én hajam meg alapból kicsit sötétebb mint amire ezeket a szőkítőket ajánlják, úgyhogy nem számítottam tökéletes eredményre, de olyan lett a hajam mint a dobozon.
Eddig 3 féle drogériás szőkítőt használtam, ez volt a legjobb. A hajam nagyon dús és vastag szálú, úgyhogy amiatt nem aggódtam, hogy a szőkítő elvékonyítja vagy széttöri (nem is volt ilyen probléma), viszont a fejbőröm érzékeny, eddig mindegyik szőkítő marta (a fodrászomét kivéve), de ez nem csípett egyáltalán, és hajszárítás után sem volt kellemetlen, viszkető érzés.
A lenövés kicsit narancssárga maradt, a dobozban lévő lila balzsam ezen semmit nem segített, de szárazon alig látszik a különbség.
Igazából a tervem az volt, hogy a leszőkített hajamra feldobok egy természetesebb szőke tartós színezőt, hogy ne maradjak ilyen albínó-platina, de a Casting Creme Gloss ezt másképp gondolta és semmilyen hatást nem fejtett ki, de ez már egy másik történet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Nixi9674

2020. április 7.

Az ammonia mentes valtozatat hasznaltam az extreme
Platinumban a hajpakolasaval egyutt borzalmas....... a hajam nyult tole kiszaradt teljesen elvekonyodott ossze esett es kiszaradt romma torte a hajam.....feltettem a hajpakolasat csak rosszabb lett undorito egy termek 300 ftot nem adnek erte..... hogy van ez meg forgalomban? Hasonloan jartam anno a palettevel
Is mar halistennek azt kivontak! Ezt is ki kellene! A masik L’oreal
Excellence ultra vilagosito es a syoss 100x jobb az legalabb nem teszi tonkre a hajam de szeretek uj dolgokat kiprobalni es adni akartam ennek egy eselyt mert hogy ammonia mentes de kar volt...... elobb tornem le a kezem mint hogy ezt meg egyszer rakenjem! Ha tehetnem nem
Is pontoznam mert minosithetetlen okadek egy cucc ez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Az ammonia mentes valtozatat hasznaltam az extreme
Is mar halistennek azt kivontak! Ezt is ki kellene! A masik L’oreal
Is pontoznam mert minosithetetlen okadek egy cucc ez!

Bobby85

2019. október 16.

Nem ajánlom!!
15 éve vagyok szőke, de ilyen rossz festékkel még sosem próbálkoztam. A töve hófehér, a többi része rikító csibesárga...széttört hajvégek, olyan lett tőle a hajam, mint a drót...mindenhol megbámultak a rikító szín miatt. 2 napig bírtam, és tudom, hogy tilos, de most rákentem egy másik fajta szőke festéket, hogy valami tűrhető színt varázsoljak, mert borzalmasan néz ki, de tényleg.
Ha már megvetted, dobd ki inkább, sokkal több idő meg pénz utána helyrehozni a hajad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Nem ajánlom!!

Ada26

2019. augusztus 29.

Borzalmas ez a hajfestek. Tegnap elott hasznaltam eloszor. Tobb eve festem a hajamat szokere. Kiprobaltam mar nagyon sok hajfesteket, de eloszor tapasztaltam ilyet. Eloszor a hajam tovet kentem be (mint mindig), majd a hajvegeimet. A hajtovemen 20 percig hagytam rajta a festeket, majd felvittem a hajvegekre is. 10 perccel a felkenes utan egni kezdett a fejborom. Ugy gondoltam, hogy csak az amonia miatt, ezert nem foglalkoztam vele kulonosebben. Bekentem a hajvegeimet is. Ami ezutan tortent senkinek nem kivanom. A fejborom iszonyatosan fajni kezdett. Ezt ugy kepzeljetek el mintha huznak a hajatok minden szalat. Ekkor mar megijedtem. 2 perc elteltevel a nyakamon, a halantekomon, valamint a fulem mogott levo osszes nyirokcsomo akkorara dagadt, hogy nem tudtam a fejemet mozgatni. Azonnal lemostam a festeket. Az egesz nyakam annyira fajt, hogy nem tudtam hozzaerni. Miutan lemostam korulbelul 30 perccel lett enyhebb a tunet. 2 nap alatt mult el teljesen. Hozzateszem sokszor hasznaltam amonia tartalmu es amonia mentes hajfesteket is, de soha nem tapasztaltam meg hasonlot sem. Akinek volt mar valaha hasonlo, az ne probalja ki ezt a festeket. Utanna olvastam es egy holgy komaba esett a hajfestes utan, amit meg az orvosok vizsgalnak, de valoszinu, hogy a festek okozta. Masik holgy legzesi nehezsegek miatt kerult korhazba ugyancsak a hajfestek felkenese utan. Aki esetleg erzekenyebb a festekekre az ne probalja ki. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sandyh

2019. április 3.

11.11es árnyalatot vettem meg. Majd utána olvastam csak a véleményeket, mindenki azt írta sárga, sárga, sárga. Megilyedtem és majdnem vettem egy másikat, de végül nem tettem. Milyen jól döntöttem. Felkenés után nekem az oxidációtól szürke lett, majd lemostuk és tényleg sárga lett. Viszont nem ilyedtem meg tudtam, hogy mindig ilyen az eredmény a töveknél sárga. Hajszárítás után szokott nekem nagyon sokat világosodni a hajam valamint. Hajfestés után még 2 hajmosás az kb. nálam 1 hét és nagyon szép színe lesz. És láss csodát hajszárítás után világosodott sőt eddig ezzel értem el a legszebb eredményt a hajtöveknél. Anyukám meg is jegyezte nem tudja mit csinálok vele hajszárításnál, de ég és föld a hajam szárítás előtt és után. Úgyhogy ez egy nagy pipa. Plusz pont, hogy vattacukor és gyermekrágó illata volt a hajfestéknek amíg kentük és nem is csípett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Dorkica

2019. január 23.

Ne vegye senki! Katasztrófa! valahol csibe sárga, valahol vörös.. :) szőkített hajam lenőtt, a lenövést festettem be vele, véletlen vettem szőkítőporos hajfestéket, még a lenövést se tudja normálisan befesteni.. nem tudom , hogy hogyan lehet ilyet árusitan.. méghozzá ennyiért .. 1csillagot is sajnálom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Cilifreedom

2018. július 22.

Csak akkor olvastam el az itteni véleményeket, amikor már késő volt. Narancssárga lett tőle a hajam. A fodrászom helyre tudta hozni, de nem kívànom senkinek azt az érzést, amikor meglàttam az eredményt. Jobban jártam volna, ha csak szőkítőport és oxit és még olcsóbban meg is úsztam volna. A csomagolása praktikus, könnyen kenhető állaggal, de mivel nekem az eredmény számít így csak egy csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.