L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték szőke hajra

Ár: 1800 Ft , Eladó: Zsaklin09
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel X., XIV. kerület
Bobby85

2019. október 16.

Nem ajánlom!!
15 éve vagyok szőke, de ilyen rossz festékkel még sosem próbálkoztam. A töve hófehér, a többi része rikító csibesárga...széttört hajvégek, olyan lett tőle a hajam, mint a drót...mindenhol megbámultak a rikító szín miatt. 2 napig bírtam, és tudom, hogy tilos, de most rákentem egy másik fajta szőke festéket, hogy valami tűrhető színt varázsoljak, mert borzalmasan néz ki, de tényleg.
Ha már megvetted, dobd ki inkább, sokkal több idő meg pénz utána helyrehozni a hajad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Nem ajánlom!!

Ada26

2019. augusztus 29.

Borzalmas ez a hajfestek. Tegnap elott hasznaltam eloszor. Tobb eve festem a hajamat szokere. Kiprobaltam mar nagyon sok hajfesteket, de eloszor tapasztaltam ilyet. Eloszor a hajam tovet kentem be (mint mindig), majd a hajvegeimet. A hajtovemen 20 percig hagytam rajta a festeket, majd felvittem a hajvegekre is. 10 perccel a felkenes utan egni kezdett a fejborom. Ugy gondoltam, hogy csak az amonia miatt, ezert nem foglalkoztam vele kulonosebben. Bekentem a hajvegeimet is. Ami ezutan tortent senkinek nem kivanom. A fejborom iszonyatosan fajni kezdett. Ezt ugy kepzeljetek el mintha huznak a hajatok minden szalat. Ekkor mar megijedtem. 2 perc elteltevel a nyakamon, a halantekomon, valamint a fulem mogott levo osszes nyirokcsomo akkorara dagadt, hogy nem tudtam a fejemet mozgatni. Azonnal lemostam a festeket. Az egesz nyakam annyira fajt, hogy nem tudtam hozzaerni. Miutan lemostam korulbelul 30 perccel lett enyhebb a tunet. 2 nap alatt mult el teljesen. Hozzateszem sokszor hasznaltam amonia tartalmu es amonia mentes hajfesteket is, de soha nem tapasztaltam meg hasonlot sem. Akinek volt mar valaha hasonlo, az ne probalja ki ezt a festeket. Utanna olvastam es egy holgy komaba esett a hajfestes utan, amit meg az orvosok vizsgalnak, de valoszinu, hogy a festek okozta. Masik holgy legzesi nehezsegek miatt kerult korhazba ugyancsak a hajfestek felkenese utan. Aki esetleg erzekenyebb a festekekre az ne probalja ki. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sandyh

2019. április 3.

11.11es árnyalatot vettem meg. Majd utána olvastam csak a véleményeket, mindenki azt írta sárga, sárga, sárga. Megilyedtem és majdnem vettem egy másikat, de végül nem tettem. Milyen jól döntöttem. Felkenés után nekem az oxidációtól szürke lett, majd lemostuk és tényleg sárga lett. Viszont nem ilyedtem meg tudtam, hogy mindig ilyen az eredmény a töveknél sárga. Hajszárítás után szokott nekem nagyon sokat világosodni a hajam valamint. Hajfestés után még 2 hajmosás az kb. nálam 1 hét és nagyon szép színe lesz. És láss csodát hajszárítás után világosodott sőt eddig ezzel értem el a legszebb eredményt a hajtöveknél. Anyukám meg is jegyezte nem tudja mit csinálok vele hajszárításnál, de ég és föld a hajam szárítás előtt és után. Úgyhogy ez egy nagy pipa. Plusz pont, hogy vattacukor és gyermekrágó illata volt a hajfestéknek amíg kentük és nem is csípett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Dorkica

2019. január 23.

Ne vegye senki! Katasztrófa! valahol csibe sárga, valahol vörös.. :) szőkített hajam lenőtt, a lenövést festettem be vele, véletlen vettem szőkítőporos hajfestéket, még a lenövést se tudja normálisan befesteni.. nem tudom , hogy hogyan lehet ilyet árusitan.. méghozzá ennyiért .. 1csillagot is sajnálom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Cilifreedom

2018. július 22.

Csak akkor olvastam el az itteni véleményeket, amikor már késő volt. Narancssárga lett tőle a hajam. A fodrászom helyre tudta hozni, de nem kívànom senkinek azt az érzést, amikor meglàttam az eredményt. Jobban jártam volna, ha csak szőkítőport és oxit és még olcsóbban meg is úsztam volna. A csomagolása praktikus, könnyen kenhető állaggal, de mivel nekem az eredmény számít így csak egy csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Incus

2018. február 14.

Németországban NEM hajfestékként árusítják. Aufheller, azaz szószerinti fordítással kivilágosító. Ez egy fajta "leszívó" termék, vagyis szívatással károsítja a hajat, ami ezáltal jobban károsodik mintha szőke hajfestékkel festené valaki.

Viszont jár az 5 csillag, mivel ennek tudatában vettem, így nem kellett csalódjak mikor a használata után letöredezett valamennyire a már 1-2 alkalommal leszívatott, melírozott hajamat. Nagyon szép, átmenetes ombrém lett a segítségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

tilbog

2017. augusztus 19.

Most festettem vele. Nem csíp, nem büdös, jól szokitette a középbarna hajam. A hamvasitoja nem ér semmit, a krém nehezen kenhető, itt-ott sajnos ezért maradtam foltos, de nem vészes. Erős hamvasitot kell mellé venni, ennyi a titok. A krém tényleg iszkol kifelé a flakonbol, javasolnam tálban keverni, plusz ecsetet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

mirtillmajoros

2017. július 21.

Két fajtát is vettem már.
extreme platinum - a rókavörös hajamat szőkítettem le vele, az eredmény csibesárga lett. utána festettem rá rendes festékkel, és így már nem volt vele probléma. önmagában nem ajánlatos, mert az elér szín hordhatatlan, de ha van utána egy kis toner-ed, akkor nagyon jó szőkítő :)
11.11. ISLAND árnyalat - gyönyörű színt kaptam, platinaszőke, de inkább sárgás, mint hamvas.. jobban bevált mint a schwarzkopf blondmeje, főleg hogy nem is fodrászkellékes festék, de azért kell rá rendes hamvasítás, és nekem fura volt hogy esméletlen folyós volt az állaga

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Két fajtát is vettem már.

ZitaSt

2017. július 7.

Végre egy hajfesték amivel elértem azt a szőke hajszínt amit szerettem volna fodrász segítsége nélkül. Kellően kiszőkítette a hajamat, nekem hideg-szőke lett a végeredmény bár én hamvasító sampont is használok a sárgaság elkerülése érdekében, 3-szor használtam, egyszer se csalódtam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Vivien988

2017. április 10.

Az extrém platina szőkét vettük meg a Glamour napok alkalmával.
Kevertük össze port a színelőhívóval, mindent a leírtak alapján csináltunk. Aztán egyszer csak kirepedt a flakon és kicsapódott a festék anyukám kezében. Minden olyan lett, anyukám BŐRE is. Csoda, hogy nem lett tőle komoly baja.
Soha többet nem vesszünk festéket ebből a kollekcióból. A többi szín nem tudom milyen, de ezt senki ne vegye meg!
SZÖRNYŰ.
Anyával már azon gondolkozunk, hogy fel jelentjük a céget emiatt.
Kerüljétek ha lehet.
Köszönjük L'Oréal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Az extrém platina szőkét vettük meg a Glamour napok alkalmával.
SZÖRNYŰ.
Anyával már azon gondolkozunk, hogy fel jelentjük a céget emiatt.
Kerüljétek ha lehet.
Köszönjük L'Oréal...