L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorc931118, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   2800 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló maszk nagyon sérült, igénybevett hajra.

Technológiai innováció: magasfokú táplálást biztosító, Lipidiummal gazdagított formula. A haj szerkezete azonnal regenerálódik és a haj sokkal ellenállóbbá, selymesebbé és fényesebbé válik.

zsazsix

2019. szeptember 4.

egy picit drágább mint egy sima drogériás hajpakolás, de nekem nagyon megérte. Szőkére festett hajam van és a hajvégeim botrányos állapotba tudtak kerülni ezelőtt. Jelenleg hetente 2szer használom, 15 percet hagyom a vizes hajon majd kiöblítem, fantasztikus a hatása, atom selymes lesz a hajam, de nem is ez az igazán nagy teljesítmény, hanem hogy pár nap után is megmarad a puhasága. Eddig bármilyen más hajpakolást próbáltam, másnapra ugyanúgy száraz és kócos lett a hajam, de ez kitart a két hajmosás között. Nagyon száraz, festett hajnak áldás, ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sunnyvagyok

2019. március 27.

10 év fekete haj után döntöttem az ombre balayage haj mellett. Smartbond védelem ide vagy oda, két szőkítés kb. 4-5 színmélység igencsak hazavágta a hátközépig érő hajam.
Próbáltam mindenféle hajpakolót, drágábbat és olcsóbbat is, de egyik sem szerepelt tökéletesen, a hajam száraz és töredezett lett, ráadásul nehezen fésülhető.

A fodrászom javasolta ezt a hajpakolást, de nem igazán veszek olyat meg, amire rábeszélnek, így hát másokkal próbálkoztam, ahelyett, hogy megvettem volna ezt, és jobb állapotban lenne a hajam!
A Notinon akcióba volt az 500 g-os változata, és nagyon haragszom magamra, hogy nem landolt a kosaramba hamarabb! :(

Imádom azt, amit művel a hajammal! Puha, "csúszós" könnyen fésülhető, nem törik. A szőkített hajú nőknek ez áldás! :)
Én már soha nem váltok!

Ajánlom! 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Én már soha nem váltok!

Ajánlom! 10/10

Nena

2018. október 16.

Imádom. Nagyon nem vagyok hűséges típus hajápolókkal kapcsolatban, de ez most állandó nálam. A fodrászom tanácsára minden mosás után használom kimosós balzsamnak, de csak egy iszonyú pici mennyiséget, így ez a nagy tégely egy évre elég nekem. Puha, selymes, könnyű, illatos lesz tőle a hajam és semennyire sem törik. Szégyen - nem szégyen, csak nagyon ritkán jutok el vágatni, de ezzel hónapok után sem csúnyák a hajvégek. Csillagos 5 és <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Asdfghjkl2108

2018. május 18.

Elég sokáig nem voltam róla jó véleménnyel, mert nem csinált semmi jót, csak elnehezítette a hajam. Pedig a hajtövekre nem raktam... most viszont egy fel év után elővettem, és gondoltam, hogy megpróbálom pakolásként használni. Láss csodát működik is :D egy újabb szőkités után kezdtem megint használni, és tényleg nagyon sokat segít így. A szokites óta már eltelt másfél hónap, és azóta se törik a hajam! (pedig nekem mindig törik a hajvágás után már két héttel..)
Szóval a használata nálam: heti 1x, nagyon maximum kétszer rajta hagyom hajmosas után 10-15 percig a hajtoveket kihagyva :) + ezt általában úgy időzítem, hogy a heti 1 hamvasito sampon után használjam
Csak azért adok 4 csillagot mert az összetevő lista 2. helyén alkohol van, ami ennyi pénzért is szomorú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

pinkprincess112

2018. február 23.

Sajnos azért vettem meg mert azt gondoltam jobbat fog tenni a hajamnak, de szerintem nem tett mást mint a többi pakolás.
Az illata finom és komolyabb mint a drogériás pakolások, de már egy idő után zavart.
Pedig szerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Pedig szerettem!

Ancsuk

2018. január 26.

Valoban mintha testvajjal kennem a hajamat, eddig rendszeresen minden hajmosasnal hasznaltam de a vegeredmeny nem volt tul szembetuno ezert 2 hetente hasznalom bar igy sem tartozik a kedvenc hajkenceim koze..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

ibizavickii

2017. április 28.

A Loreal Density hajhullás elleni samponja mellett használom, kb. minden harmadik-negyedik hajmosás alkalmával, időnként két három egymást követő alkalommal. Platinaszőke hosszú hajamnak áldás, must have. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, szerintem több, mint egy évig elég, mindenképp megéri beruházni rá. Pluszban használom az Alfaparf Semi di lino olaját, de az már 13 éve szerelem, úgyogy az én hajam így mesés állagú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Sundiboszi

2016. december 11.

Olyan az állaga mint a testvajnak, nagyon jó érzés használni, a hajamat nagyon könnyű volt kifésülni és selymes is lett, de picit elnehezítette... Hosszú távú hatását még nem látom, de be fogok számolni róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

laracroft

2016. december 1.

Én ezt nem értem, nekem annyira nem jött be!
Első alkalommal a samponjával használtam, és nem akartam elhinni, hogy milyen száraz, sprőd haj lett a vége.
Azóta próbáltam számtalan módon, 2-3 perc hatóidővel, 20-30 perc hatóidővel, más samponokkal, de valahogy nem az igazi.
Részemről totál pénzkidobás volt, számos drogériás termék simán kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Én ezt nem értem, nekem annyira nem jött be!
Részemről totál pénzkidobás volt, számos drogériás termék simán kenterbe veri.

dorc931118

2016. július 27.

Imádom! Enélkül már élni se tudnék :D szőke festett hajam van és a festès nagyon megviselte, de ez vmi csoda ahogy rendbe tette. Pár percig szoktam rajt hagyni lemosás utan puha, fényes és nagyon könnyen fésülhető a hajam. Megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.