L'Oreal Paris

Ár:   2410 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2011. december 27.

Kategória:   Hajformázók

Tükörsima, fényes, puha tapintású hajat biztosít. Speciálisan lapvashoz kifejlesztve. Védi a hajt a hő károsító hatásától, hőre aktivizálódik.

j_mary

2012. március 3.

Nemrég óta használom, de már most imádom! Olyan lesz tőle a hajam, mintha most jöttem volna a fodrásztól:)

Finom illatú, kevés kell belőle. A szöszös, enyhén hullámos hajam sima, puha és egyenes lesz és az esős időnek is ellenáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

HBrigi

2011. december 9.

Akkor használom ezt a krémet, amikor egyenesre vasalom a hajam (göndöríteni is a vasalóval szoktam). Nagyon szépen ápolja, simítja a szárazabb hajvégeket, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 9.