L'Oreal Paris

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Borzsinka, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Kategória:   Hajápolók

• 1 perc alatt kívül-belül regenerálja a festett hajat
  • Könnyed, gyors ápolást biztosít, amely nem nehezíti el a hajszálakat
  • A festett haj fényes, puha és könnyen kifésülhető lesz

juditkaa70

2018. január 3.

Régebben használtam,nekem nagyon bevált. Lágyságot,és puhaságot varázsolt a hajamnak,és könnyen kifésülhető volt a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

WednesdayAddams

2018. január 3.

Nagyon szeretem, mert a hozzá tartozó samponnal és spray-vel együtt nagyon szépen rendben tartja a hajamat, puha és fényes tőle, viszont nekem - talán pont a zselés állaga miatt - hihetetlen gyorsan fogy, elég sokat kell belőle használnom, hogy úgy érezzem van is valami a hajamon. Viszont tény, hogy tényleg egy perc alatt varázsol puha, egészséges, illatos hajkoronát.
Így egyedül az ára miatt négy csillag, egyébként nagyon jó kis pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Így egyedül az ára miatt négy csillag, egyébként nagyon jó kis pakolás.

infinite01@freemail.hu

2016. április 17.

a fodrászom ezzel pakolta be a hajam és iszonyatosan puha, selymes és jó illatú volt tőle :) viszont drágállom, úgyhogy hosszútávra még nem ruháztam be rá egyelőre.

update: megis beruhaztam ra kesobb, eloszor a nagyobb kiszerelest vettem meg, amire az van irva hogz maszk, az jo volt, bevalt, finom az illata, egeszseges selymes puha haj. aztan veletlen ezt vettem meg es eszrevettem a hajamon hogz nem olyan jo, azt hittem megszokta vagy ilyesmi, abban a tudatban voltam ugyanaz a termek. most jottem ra hogy nem. szoval ez atlagos, nem rossz egyaltalan, de nem is kiemelkedo. a masik jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Anee876

2015. november 5.

Alap info: festett vékony szálú hajam van
Az illata tényleg finom :) Kellemes, kis parfümös.
Állagra: zselés eperpuding

Érezhetően jobb, mint egy sima drogériás pakolás, de csodát nem tett a hajammal. Viszont nekem elég hamar elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Alap info: festett vékony szálú hajam van
Az illata tényleg finom :) Kellemes, kis parfümös.
Állagra: zselés eperpuding

weird

2015. július 30.

Nagyon szereti a vasalt, festett hajam!! az illata pedig mennyei :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Nagyon szereti a vasalt, festett hajam!! az illata pedig mennyei :))

PinkBelleLab

2015. május 12.

Az illata finom, imádtam,hogy mindig megcsapott az illata a hajamon, nekem nem ápolt olyan jól,mondjuk én nem hagytam rajta a hajamon,csak lemostam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

kiju

2014. július 13.

Ennél jobb csodaszert még nem igen láttam. A hajam nagyon puha és selymes lette tőle. Pár percig hagytam a hajom és így is hatásos volt. 10 / 10 pontot simán adnék. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 13.

MissNickole

2013. december 28.

Tökéletes, 10 pont, de az ára miatt én váltottam, azonban szintén L'Oreal termékre, ami szintén nagyon bevált....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Borzsinka

2012. december 19.

Szuper állag, szuper illat, mindent tud amit tudnia kell. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Szuper állag, szuper illat, mindent tud amit tudnia kell. Csak ajánlani tudom!