L'Oreal Paris

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Hajfestékek

Tápláló zselés oxidéciós hajfesték, a L´Oréal Professionnel LuoColor friss és ragyogó színeket nyújt rendkívüli hatásokkal. Megtartja a haj természetes szerkezetét, lágy és friss árnyalatokat biztosít. A festék nagyon tartós, az ősz/fehér hajszálak akár 70%-át is takarja és 2-3 árnyalattal világosít.

infinite01@freemail.hu

2014. március 19.

Ez lényegében festék vagy színező? majd ha veszek újat, akkor megkérdezem...
Először lett ezzel festve, de a színe és fénye nagyon tetszik. Különleges.
Nyilván majd az update-ből derül ki, mennyire tartósan marad fényes, vagy esetleg fakul meg.
Az biztos hogy az illata nagyon erős, szúrós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Ez lényegében festék vagy színező? majd ha veszek újat, akkor megkérdezem...
Először lett ezzel festve, de a színe és fénye nagyon tetszik. Különleges.
Az biztos hogy az illata nagyon erős, szúrós.

fancs90

2013. szeptember 30.

A hajamat mindig is tartós hajfestékkel festettem, de először próbáltam ki "színezőt" és meg kell hogy mondjam, hogy tökéletes az eredmény a tartósságról nem is beszélve, maximálisan kímélő hatással. Annyi a negatívum hogy közvetlenül festés után, ha nem alaposan mossuk ki a hajból, akár szárazon is megfogja a kezet, ha mondjuk formázzuk a hajunkat, hozzányúlunk stb, de a második mosás után már ez nem jelentett gondot. Mindenképp 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.