L'Oreal Paris

Ár:   2660 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. január 28.

Kategória:   Hajfestékek

sky

2014. január 29.

Évekig használtam, megbízható eredménnyel, betartva az előírásokat és hatóidőt (sőt sokszor kevesebb idő alatt is hozta az elvárt színt) talán az egyik legkevésbé szárító hajfesték tapasztalatom szerint. Viszont maximum 70%-os az ősz haj fedése és 5-6 festés után még ennyi se! Az illata ennek bizony nem kellemes, de ritka az illatos hajfesték... Tudja amit ígér, szép fényes, természetes, kissé kevert, napszítta - melír hatású színek, tartós eredmény. De 1 év használat után javaslom a váltást, nem tudja már úgy pigmentálni a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.