L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirouge kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív vörös, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig.

latosn

2019. május 8.

Nagy reményekkel vettem meg a 8.43as és natúr szinben a 9.0 árnyalatot. 1/3 rész natúr szinnel tökéletesen fedte az ősz hajszálakat. Azóta háromszor mostam hajat és szinte teljesen lekopott az ősz hajról a festék. A hosszán is sokat kopott. Festett hajra valo sampont használok. Többet nem veszem újra. A szín sem olyan mint szerettem volna. A 8.4 nem kapható sehol ahogy láttam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Kacuprof

2018. január 21.

A 4.60-as arnyalattal festem a hajam mar masodik alkalommal. Heti ket hajmosas mellett nagyon szepen tartja a szinet es a fenyet. Hatalmas plusz pont jar, amiert egyaltalan nem fogja be a fejborom, csak a hajam. Ezidaig mas festek ezt nem tudta hozni.
A hajam szep allapotu, remelem ez igy marad. 😊 Nagyon jo festek, ajanlom!

Update: Megdobbenve tapasztaltam, hogy kivontak a forgalombol.😮😐 Aa fodraszkellekes szerint a loreal szokott ilyet csinalni, ok sem ertik, hogy miert, pedig jol vittek ezt a szint is.
Helyette az Inoa-nal talatam hasonlo voroset, de az elso tapasztalataim szerint az szaritja a hajam es a fenye sem olyan szep, mint a majirouge-nak.
Nagyon sajnalom...😯

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

A hajam szep allapotu, remelem ez igy marad. 😊 Nagyon jo festek, ajanlom!

Nagyon sajnalom...😯

csizi

2016. június 2.

A Majirel után áttértem erre miután úgy döntöttem vörös leszek. Ezt is nagyon szeretem, ugyanúgy jó állaga van a hajamnak, a szín szintén tartós.

Update: Sajnos le kell pontoznom. A Majirel-lel semmi gondom nem volt, ettől viszont 2-3 festés után teljesen sprőd lett a hajam, nagyon kiszárította. Áttértem Igora Royal-ra, hát össze sem lehet hasonlítani. Már az első festés után sokkal szebb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Adnilem

2014. október 8.

Mivel a márka Prodigy nevű festékével jól ráfaragtam (a Preference meg egyre drágább), kipróbáltam ebből a 7.40-est. Sokkal-sokkal jobb! Sajnos nekem hamar megkopott a színe és majdnem szőke lettem, így következőleg már a 7.45-öst rendeltem. Ez sötétebb és jobban tartja a színét, szép fényes. Legutóbb rendeltem egy 6.64-est, arról még nem tudok nyilatkozni. Szóval keresem a jó árnyalatot, de maga a festék nagyon jó. Nem roncsol, nem fogja be a fejbőrömet. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

vörös virág

2014. február 1.

Én már nagyon sok hajfestéket kipróbáltam, bolti festékek nem valók semmire tönkreteszik a hajat arról nem is beszélve elég drágák. A professzionális hajfestékekből az igora rolyal is nagyon jó csak megszűnt az általam használt szín. Jött a dilemma mit használjak hasonló minőségben mint az előbb említett márka. Ekkor megvettem Majirouge 7.45 árnyalatú hajfestéket és csak jó véleményt tudok mondani róla. Festés után nem száraz a hajam, nem törik, és 3 héttel a festés után még mindig szép fénye van, és ahhoz képest, hogy vörös nem fakult ki annyira mint más festék. Ajánlani tudom mindenkinek. Majdnem elfelejtettem, hogy a keverési arány 1:1,5 még egy kicsit gazdaságosabb mint általam használt más festék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

fancs90

2013. szeptember 18.

A létező legjobb hajfesték, amit használtam!! Igaz az ára elég busás, de ahogyan idézném a fodrász ismerősöket: "minél olcsóbb egy festék, annál károsabb és vélhetően nem a várt színeredményt adja és minél drágább annál tartósabb és kímélőbb" Azt a szín adja ami a színskálán is van, én személy szerint a 7.40-es (rubilane) árnyalatot használtam és az eredmény önmagáért beszélt a korábban kipróbált hasonló színű, de olcsóbb festékekhez képest. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.