L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2014. december 2.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyed táplálást biztosít a fénytelen, akár kifejezetten vékonyszálú hajnak is. Argán- és sáfránymagolajat tartalmaz, ami regenerálja és védi a hajat valamint egészségessé és fényessé varázsolja azt a haj elnehezítése nélkül. A csillámló textúra az aranyrészecskéknek köszönhető. Illatára a mandarin és fekete ribizli frissessége valamint a jázmin, vanília és karamell kifinomultsága és érzékisége jellemző.

retsze

2016. június 19.

hat ha nem is nagy csalodas de majdnem, nem rossz termek de csodaszernek nem neveznem, radasul hatalmas mennyiseg kell belole. maradok a vitamino colornal vagy a joiconal, azok sokkal latvanyosabb eredmenyt produkalnak. semmilyen extra csillogast nem tapasztaltam, pedig elsosorban ezert vettem meg, es a nagy kiszerelesu 750ml uvegbol nem lehet kipumpalni a szokasos l'oreal pumpaval a termeket olyan suru :(

Az arahoz kepest nem tud tobbet mint barmilyen mas sokkal olcsobb hidratalo balzsam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

Regi84

2016. január 20.

A sampon és ez se vált be, drága és nem lett tőle a hajam puha, se selymes se csillogó... Sajnos ennyi pénzért gyenge

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.