L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: szyrup, Módosítva: 2019. július 11.

Kategória:   Hajfestékek

A színelőhívó emulzió alkalmazása a L'Oréal Professionnel Majirel, Majirouge, Majiblond, Majimeches, Majicontrast festékekkel együtt ajánlott. Biztosítja a festék intenzitását és tartósságát.

• intenzív szín
  • csillogó haj
  • az őszhajszálak 100%-os fedése

L’Oréal Professionnel Oxydant Creme Színelőhívó Emulzió 9% + Sunkissed Lightening Oil ammónia nélküll
Ár: 7500 , Eladó: szyrup
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, POSTÁN MARADÓ!!!!!!!!!!!!!!