L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. január 27.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz és sérült hajra.

Kiszerelés: 750 ml

jujeana

2019. július 1.

Szőkítve van a hajam, ami eléggé meg is viseli. A samponnal együtt használom. A kettő együtt csodás fényű pihe-puha hajat eredményez! És még sosem fésültem ki ennyire könnyen a hajam, mint ezekkel a termékekkel. Nem olcsó, de nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

canyon

2017. augusztus 27.

Annyira nem extrém sérült a hajam, inkább megelőzésre akartam használni a nyári strandolós/napozós/tengerpartos időszakra. Nagyon hamar zsíros lesz tőle a hajam, így megelőzésre nem a legjobb választás. Az illatát nem szeretem, de megfelelően ápol és hidratál. Csak nagyon száraz, sérült hajra ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Erina

2016. szeptember 18.

Az én hajammal már első használat után csodát tett. Nagyon fényes,selymes és puha lett ráadásul valamiért fele annyi idő alatt szárítottam meg 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Nagyon jó balzsam száraz, sérült hajra. Képes visszahozni a fényt és extra puhává varázsolja a hajat. Igazi csodaszer! Fodrászkellékboltban lehet beszerezni, létezik belőle hagyományos kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.