L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. december 17.

Kategória:   Hajápolók

Hajszérum, meleg által károsodott hajra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kingu23

2013. május 4.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Sajnos tényleg nagyon gyorsan fogy. Nem zsírosít és könnyebb kifésülni tőle a hajam, de semmi extra ápolást nem nyújt. Most félig van, de nem fogom újravenni, inkább kísérletezgetek mással.

Update:
Végre elfogyott.A vége felé már semmit nem ért. Mint halottnak a csók. Utólag mondták a fodrászkellékesben, hogy ez nem igazán ápol, inkább csak kisimítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Update:

Pindusz

2013. április 6.

Én személy szerint imádom ezt a hajsimító olajat, hajvasalás előtt szoktam bekenni vele a hajam és utána valami csodálatosan selymes, sima, és rugalmas lesz. Ha elfogy én biztosan újraveszem, mert nagyon megszerettem. Ja és az illata is nagyon-nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

lornik

2013. január 16.

jó csak ne fogyna olyan gyorsan, ill. az extra száraz hajat sem hidratálja hosszú ideig, ha reggel bekenem vele a hajam, estére már ugyanúgy száraz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.