L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: maaya83, Módosítva: 2012. december 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Öblítés nélküli kondicionáló a dús hatásért, száraz és festett hajra.

zsuzsika

2013. január 1.

Kétféle van ebből a hajban maradó kondícionálóból: száraz/festett hajra ill. lelapuló hajra. Nekem ez utóbbi van. Frenetikus dúsítást nem vettem észre, viszont hamarabb kellett hajat mosnom. szerinem nem is eléggé hidratál. Nem tudom, a száraz hajra való milyen lehet.
Ha valaki mindeképp ki szeretné próbálni (mert lehet, hogy másnak bejön), akkor az enyémet jutányos áron szívesen továbbadom: bokorzsuzsi@gmail.com

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

maaya83

2012. december 19.

Tegnap vettem meg ezt a terméket, hajmosás után befújtam vele a hajam,megszárítottam és utána nem hittem a szememnek.Tiszta ragacs volt a hajam de úgy mintha mézzel öntötték volna le kb.hatszor mostam samponnal mire kijött a hajamból.ÓRIÁSI csalódás volt mert amúgy csak Lorealt használok de ez semmit sem ér!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.