L'Oreal Paris

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Breegus, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajszálvastagító szérum a haj azonnali megerősítéséért. Intra-Cylane technológiája egyenként bejut a hajszálak belsejébe, ahol vastagítja a hajszálakat egy erősítő és vastagító hálózatos struktúra kialakításával. Hangsúlyosabb hajszál = dúsabbnak látszó haj.

Breegus

2017. május 4.

Nos...fodrászom ódákat zengett róla, ezért megrendeltem, nagy reményeket fűzve hozzá. Elöljáróban annyit, hogy sok, ámde nagyon vékony szálú hajam van, ez a szérum pedig azonnali hajvastagítást ígér, valamint hogy hosszú távon ez a hatás összeadódik. Ebből igazából sajnos sokat nem tapasztaltam. A legelső használatkor éreztem változást, akkor már hajszárítás közben erősebbnek éreztem a hajszálakat, gondolom valami réteget vont a hajszálak köré. Ezt követően azonban semmi...kb a felénél tartok, kiadósnak kiadós, én 8 pumpányit használok a félhosszú hajamra, és kb 3 hónapja használom. Szóval ez egy fél éves adag. Illata isteni. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.