L'Oreal Paris

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Breegus, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajszálvastagító szérum a haj azonnali megerősítéséért. Intra-Cylane technológiája egyenként bejut a hajszálak belsejébe, ahol vastagítja a hajszálakat egy erősítő és vastagító hálózatos struktúra kialakításával. Hangsúlyosabb hajszál = dúsabbnak látszó haj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Breegus

2017. május 4.

Nos...fodrászom ódákat zengett róla, ezért megrendeltem, nagy reményeket fűzve hozzá. Elöljáróban annyit, hogy sok, ámde nagyon vékony szálú hajam van, ez a szérum pedig azonnali hajvastagítást ígér, valamint hogy hosszú távon ez a hatás összeadódik. Ebből igazából sajnos sokat nem tapasztaltam. A legelső használatkor éreztem változást, akkor már hajszárítás közben erősebbnek éreztem a hajszálakat, gondolom valami réteget vont a hajszálak köré. Ezt követően azonban semmi...kb a felénél tartok, kiadósnak kiadós, én 8 pumpányit használok a félhosszú hajamra, és kb 3 hónapja használom. Szóval ez egy fél éves adag. Illata isteni. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.