L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Farfalina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A Smartbond Bond Strengthening System 1. lépése

A L’Oréal Professionnel kifejlesztette a Smartbond nevű terméket, amelynek köszönhetően a szálak védve vannak a szőkítési folyamat alatt úgy, hogy összetevőik a hajszálban lévő kémiai kötéseket védik és erősítik. A Smartbond a szőkítő termékbe keverve segíti a fodrász munkáját, hogy minden vendég álmai szőke hajszínével távozhasson a szalonból, a haj legminimálisabb károsodása nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sunnyvagyok

2019. január 5.

10 év fekete haj után váltottam balayage ombre hajra.
L'Oreal fodrászatban jártam, ott ezt a terméket is használták a szőkítés során. A hajam fokozatosan világosodott ki, immár két alkalommal jártam náluk. Nem tudom állítani, hogy segít e egyáltalán, mert második alkalommal pár szőke tincs rendesen "megégett". Valahogy nem ezt várja az ember, ha már professzionális szalonban jár és sokat ígérő méregdrága termékeket / kezeléseket igénybe vesz.
Nem tudom, hogy milyen lett volna az eredmény önmagában a Smartbond nélkül, de azt tudom, hogy milyen vele. Nem dobtam el az agyam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

10 év fekete haj után váltottam balayage ombre hajra.

Farfalina

2017. március 2.

Apolni apol de ha sokáig rajta van a szőkitő feltörhet a haj!
Es nem lesz olyan vilàgos a végeredmény mint ahogy szeretnènk...legalábbis nálam igy volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Apolni apol de ha sokáig rajta van a szőkitő feltörhet a haj!