L'Oréal Paris

Ár:   91 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Notino-n 103 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   91 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Notino, 103 000 Ft

• gyors és egyszerű formázást biztosít még a legnehezebben kezelhető haj esetében is
  • Tökéletesen sima vagy gyönyörűen hullámos haj
  • kíméletes formázás a gőz erejével
  • védi a festett hajszínt és ragyogó fényt biztosít a számára
  • segít kezelhetővé tenni a hajat
  • ergonomikus design - kényelmes fogás és könnyű használat
  • beépített (desztillált) víztartály
  • intelligens hőszabályozás (másodpercenként 2x ellenőrzi a lapok hőmérsékletét) - automatikus hőbeállítás a haj igényeinek megfelelően (180–210 °C)
  • forgó vezeték a hajtincsek még könnyebb hullámosításáért
  • beépített fésű - átfésüli a hajat formázás közben (kivehető)
  • stabil gőzkibocsátás - folyamatos gőzáramlás az egyenletes eredmény biztosításáért

Ár: 103 000 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bberni4

2023. november 26.

Nagyon szeretem, mióta ezt használom kevésbé törik a hajam és sokkal egészségesebb, pedig kétszer biztosan használom egy héten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 26.

Lina13

2023. november 25.

Ezelőtt is jófajta gőzölős hajvasalót használtam, kvázi szépen megcsinálta, de a Steampoddal olyan lesz a hajam mintha a fodrásztól jönnék! Pedig festett szőke vekonyszalu hajam van es könnyen göndörödik de ezzel szög egyenes lett. Mindenkepp 5 csillag, megéri az árát 👏🏻

UPDATE: Még mindig imádom. Nyilván nem váltja ki azt a törődést, amit amúgy is meg kell adni a hajnak (balzsam/pakolás, olajozás stb) jó fajta termékekkel, de ezek mellett egy felpuhult hajat tényleg fodrászati szinten egyenesít ki. Mint hajvasaló tehát kiváló, akik nincsenek vele megelégedve leírhatnák esetleg a rutinjukat is mert lehet abban a folyamatban van a hiba. Néha érdemes 1-2 cm-et visszavágni a végéből és éjszakai mélyhidratáló hajpakolásokat alkalmazni plusz nyilván ha minden nap használni akarja az illető akkor mint minden hőkezeléses eszköz, ez is roncsolni fog. De ha külső-belső ápolást adsz a hajadnak és csak heti 1szer használod, akkor szerintem nem lehet baj, nagyon szép munkát végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.

glilla

2023. október 30.

Megéri az árát nagyon, szívből tudom ajánlani azoknak, akiknek szintén nehezen kezelhető, göndör haja van. Heti egy hajvasalás bőven elég ezzel a termékkel, a következő hajmosásig egyenes is marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 30.

vargarrita

2023. július 9.

Nagyon szeretem, mióta használom kevésbé törik a hajam és sokkal egészségesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 9.

Nagyon szeretem, mióta használom kevésbé törik a hajam és sokkal egészségesebb.

Eszti.H.

2023. június 8.

Nagyon akartam/akarom szeretni, pláne ennyi pénzért, de mióta ezt használom törik a hajam. A végeredmény tényleg szép és tartós, de törik.
Hajvasalás után használtam a hozzávalót krémet is, illetve a saját hövédő krémüket + még fújtam rá hővédőt.
Heti 1-szer használom, most már féléve, vastagszálú a hajam és minden csodaszerrel kenem, illetve rozmaring olajat is használok mind a fejbőrömre, mind pedig a hajamra. Hővédőből is elég jót használok, de hiába. Még soha semmitől nem tört így a hajam, mint ettől a hajvasalótól. És nem csak a vége törik, hanem hajközépig vissza az amúgy hosszú hajam. Most kicsit parkolópályára teszem, és inkább a régi hajvasalót használom, ezt pedig csak fontos alkalmakkor .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 8.

hdori23

2023. április 16.

Fodrászomnál már első használat után beleszerettem. Hullámos hajam van de a használata után a 4. napon is ugyanolyan fényes és puha a hajam és egyáltalán nem zsírosodik...többszöri keratinos kezelés után sem töredezik annyira a hajam mint a hagyományos hajvasalónál. Elég drága így még gyűjtögetek rá de mindenképpen veszek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

eleonora95

2023. március 23.

A csoda fegyverem. 1 éve használom, azóta szép a hajam! Első körben megvettem az ajánlott termékeket hozzá, most pedig már más termékekkel használom de azzal is tökéletesen működik. Revox - olaplex több lépéses termékekkel is bomba. Nem tudom, hogy tudtam eddig nélküle élni. Sokáig gyűjtöttem rá, örülök h nem kidobott pénz volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 23.

claudia.nyilas

2023. február 26.

December óta használom heti egy alkalommal. Sajnos azóta vágatnom is kellett a hajamból. Akármilyen ápolókkal ápolva, akármilyen mennyiségben használva is nagyon szárítja a hajat! (180 fokon, a legalacsonyabb hőmérsékleten használtam eddig mindig) a 180 fokon nem lesz annyira könnyen egyből szög egyenes a haj, többször át kell menni a tincsen. Igazából ez egy nagyon drága hajvasaló. Ennyi a tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 26.

03aniko12

2023. február 14.

Nagyon régóta vágytam erre a hajvasalóra, de az ára miatt sosem vettem meg. Végre meglett december óta használom és egyszerűen imádom.
A hajam majdnem olyan,mintha fodrász vasalná (annyi különbséggel,hogy nem tudom beszárítani,csak ahogy éri a hajszárító).
Munka miatt egész nap össze van fogva a hajam+ sapkában dolgozok. De munka után simán kiengedhetem max egy laza hullám lesz benne. Alapjáraton hullámos a hajam. Más hajvasalóval nem tudom ezt az eredményt elérni,pedig már nagyon sokat próbáltam.
Az ára borsos remélem sokáig bírni fogja. Amit hiányolok,hogy ennyi pénzért egy tokot igazán adhatnának hozzá,még egy 8-10ezer forintos hajvasalóhoz is jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 14.

meva

2023. január 24.

Egyáltalán nem vagyok tőle hasra esve. Emlékszem, amikor még jártam körmöshöz, ő mesélte, hogy ha összegumizza a haját, nem marad meg a nyoma a hajában és mennyire jó. Én kivasalom és másnap reggel már úgy kelek, hogy össze vissza van pödörödve a hajam. Vagy ha reggel vasalom ki akkor este az arctisztításnál össze szoktam csíptetni a hajam, az pár perces dolog és basszus akkora dunahullám keletkezik benne, hogy beszarás. Pedig l'oreal cuccokat használok rá. Azért 3 csillag, mert gyorsabban végzek vele mint a régi oldschool hajvasalómmal, de még egyszer nem venném meg az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 24.