L'Oreal Paris

Ár:   91 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Notino-n 103 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   91 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Notino, 103 000 Ft

• gyors és egyszerű formázást biztosít még a legnehezebben kezelhető haj esetében is
  • Tökéletesen sima vagy gyönyörűen hullámos haj
  • kíméletes formázás a gőz erejével
  • védi a festett hajszínt és ragyogó fényt biztosít a számára
  • segít kezelhetővé tenni a hajat
  • ergonomikus design - kényelmes fogás és könnyű használat
  • beépített (desztillált) víztartály
  • intelligens hőszabályozás (másodpercenként 2x ellenőrzi a lapok hőmérsékletét) - automatikus hőbeállítás a haj igényeinek megfelelően (180–210 °C)
  • forgó vezeték a hajtincsek még könnyebb hullámosításáért
  • beépített fésű - átfésüli a hajat formázás közben (kivehető)
  • stabil gőzkibocsátás - folyamatos gőzáramlás az egyenletes eredmény biztosításáért

Ár: 103 000 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Andrea9191

2022. június 2.

A fodrászom használta a hajamon a korábbi változatát és nagyon szép egyenes lett a hajam, úgyhogy gondoltam kipróbálom itthonra is.
Ez és a Dyson hajvasalója közt gondolkodtam hogy melyik legyen, mert arról is azt írták hogy kíméli a hajat és az még vezeték nélküli is ami kicsit megkönnyítette volna a dolgot, viszont végül emellett döntöttem a gőz miatt, mert sima hajvasalóm már volt itthon (Igaz közel sem egy Dyson minőségű termék) és azzal azért szenvedtem, nem egyenesített olyan szépen, max többszöri vasalásra (amúgy is elég nehezen formázható a hajam és nem is nagyon tartja a formát).
Úgyhogy azzal az elvvel, hogy végülis a ruhákon is jobban működik a gőzölős vasalás, gondoltam akkor én ezt szerezném be akkor aztán meglátjuk.
Egyáltalán nem bántam meg és nagyon szeretem használni, az én hajamat gyönyörűen és tartósan kiegyenesíti a következő hajmosásig (előtte Kerastase hővédőt használok és a Kerastase blond olaját, valamint hajmosáskor a maszkot is), tényleg fényes, sima és puha lesz a hajam.
Hogy nem roncsolja a hajat azt nem hinném, én hetente egyszer használom, hővédő termékekkel együtt szőkített hajon és egyáltalán nincs károsodva a hajam ilyen használat mellet, azonban aki nagyon sokat vasalná teljesen elképzelhető, hogy gőz funkció ide vagy oda ugyanúgy roncsol a hő miatt.
Nekem viszont a legfontosabb szempont az volt, hogy nagyon szépen és tartósan egyenesítsen és ezt tökéletesen hozza, nem igazán tudnák hosszú távon meglenni nélküle ezért 5 csillag számomra még akkor is ha egy kis tároló tasak igazán dobott volna rajta. :D
Elég végig mennem egy szekción lassan egyszer és teljesen jól és tartósan működik, valamint én szeretem azt is, hogy van benne egy kis fésű ami mintha külön segítene az egyenesítésben picit. Nagyon dús hajam van, de még így is gyorsan tudok végezni az egyenesítéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Stella8

2022. május 17.

fodrász szokta kivasalni vele a hajam(a krém és az olaj nelkül) alapjáraton is egyenes a hajam, de ezzel a csodával meseszés a végeredmény, megvenném ha nem lenne ilyen drága:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

tabi96

2022. március 16.

Fodrásztól kaptam ilyen steampodos kezelést és a végeredmény annyira megtetszett hogy beruháztam egyre. Azóta minden hajmosásnál ezt hasznalom. Így hogy előtte nem volt szinte hajrutinom és még csak nem is szárítottam hajat előtte így kicsit nehezemre esik ennyit foglalkozni vele de megéri. Annyi hajam van mint égen a csillag így nem annyira tokeletes mintha fodrasztol jöttem volna ki de hatásos és ez a fő. A hozzá kapható szérumot és krémet használom.
Extrém puha és tartós egyenesség a következő hajmosásig.
Ami benne van kefe engem idegesít mert csak összekócolja a hajam így azt lehet ki fogom venni. Nincs hozzá tartó így utazasnál necces lehet a szállitás. Az ára miatt és a tartó hiánya miatt 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Extrém puha és tartós egyenesség a következő hajmosásig.

Andrea1985

2022. február 4.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, hogy megér-e ennyi pénzt.
Végül megvásároltam, mert azt hallottam csodát tesz az ember hajával.
Hát az enyémmel nem tett csodát, azt mondták puhább lesz, illetve, hogy sokkal egészségesebbnek tűnik a haj a használata után, nekem pont, hogy seprűs lett tőle és kevésbé kellemes tapintású. Használom a külön hozzá kapható hővédő hajápolót, de azzal sem érem el a várt “csoda hatást”, amit ígérnek, ráadásul nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, ha túl sokat teszek belőle a hajamra, akkor nedves hatású, ragacsos marad…
Nem tudom hányszor fogom még elővenni…lehet idővel bekerül ez is szekrénybe a szinte “sosem veszem elő” hajsütők mellé…csak ehhez azért ez nagyon drága volt :-(
Plusz negatívum, hogy 90,000 forintértért még csak egy kis tároló táskát sem adtak hozzá, illetve plusz macera, hogy be kell hozzá szerezni desztillált vizet és gondoskodni kell a feltöltéséről.
Hogy miért két csillag és nem nulla? Mert gyorsan kiegyenesíti a hajat és tartósan egyenes is marad az egyébként hullámosodásra hajlamos hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 4.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, hogy megér-e ennyi pénzt.
Végül megvásároltam, mert azt hallottam csodát tesz az ember hajával.

emagdi

2021. december 19.

Sokat gondolkodtam, hogy milyen hajvasalót vegyek, amikor a régi szeretett remingtonom úgy 10-15 év használat után örök álomra szenderült. Addig-addig olvasgattam a különféle eszközökről, amíg ellenállhatatlan késztetést éreztem egy steampod 3 beszerzésére. Kicsit aggódtam, hogy megéri-e majd, mert lássuk be, hogy erősen túlzó az ára sajnos... A hajam egyébként szöszölődésre hajlamos, tele van rövidebb hajszálakkal, amik hajlamosak önálló életet élni, és égnek állni, még akkor is ha amúgy össze van fogva a hajam. Meg persze a kiszáradásra is hajlamos. Eddig bevált a steampod, könnyű a használata, nagyon hamar át tudtam vasalni vele a hajam. Az eredmény tartós, csak víz hatására hullámosodik vissza a hajam (párát bírja). Kimondottan lágy esése van vasalás után. A legkisebb, 180C-os fokozaton használtam, hővédővel. A loreal steampod hajápoló termékeket még nem próbáltam, de lehet hogy majd azt is megvásárolom, hátha még jobb lesz az eredmény. Összességében nagyon elégedett vagyok a készülékkel és a teljesítményével. Ami egyértelmű hátrány, az az ára, illetve nagyon gáz, hogy nem adnak hozzá alapból egy hőálló tokot legalább, így azért a tárolása kicsit körülményesebb, illetve ha szállítani szeretné valaki, akkor az külön gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 19.

Lauraaa66

2021. december 10.

A Világ Legjobb Hajvasalója!! Tavaly Karácsonyra kaptam és azóta minden hajmosás után olyan a hajam, mintha épp fodrásztól jöttem volna! Rengeteget nőtt a hajam, amióta használom és egészséges, fényes lett. Számomra Ő a Top 1. Nem is használok más hajvasalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

La-Fee

2021. november 17.

Osztom "Betty23" véleményét. Nekem lapockáig erő festett hajam van, enyhén hullámos, szöszös ha nem figyelek oda egy kicsit. Egy éve használom, egy jó minőségű Remington hajvasalómat cseréltem le rá és sokkal sokkal jobb ez. Egyenes sima haj az eredmény, gyorsan lehet vele dolgozni, van esése a hajamnak, nem csak egy merev matt valami van a fejemen, hanem csillogó, rugalmas a hajam vége is. Én a hozzá tartozó hővédő hajkrémet és az olajat használom hozzá. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

betty23

2021. november 17.

Körülbelül 6 éve írtam egy véleményt az első verzió termékadatlapjára, amikor a régi fodrászom kipróbálta rajtam a Steampodot. Azóta nagyon vágytam egyre, de valljuk be, elég borsos ára van egy hajvasalóhoz képest (pedig a régi verzók még jóval olcsóbbak is voltak ennél).
Derékig érő, göndör-hullámos hajam van, ami hajlamos szöszös lenni, és csak nagyon ritkán sikerül olyan állapotba hozni, hogy természetes formájában is vállalható legyen. Mindig nagyon zavart, hogy hiába vasalom, sütöm be, vagy szárítom ki a hajam, soha nem lesz olyan szép és tartós az eredmény, mint egy fodrász szalonban.
Ennyi év ácsingózás után megkaptam ajándékba a fehér verziót.
A legalacsonyabb hőfokon egy-két húzással szögegyenes lesz vele a hajam. Nem gubancolódik, nem kócos, iszonyú sima és van "mozgása" a hajamnak, a fénye is eszméletlen. Nagyon tartós eredményt nyújt. Jelenleg a "Kérastase Nectar Thermique" hővédőt használom hajszárításhoz, de szerintem legközelebb a Steampod krémet veszem meg hozzá.
Egy tartály desztillált víz bőven elég amúgy a dús hajamra. Egyáltalán nem nehéz a készülék súlya, könnyű kezelni, ezért nem is bánom, hogy az új verzió tulajdonosa vagyok. Bár szerettem az olcsó, régi kis Remington hajvasalómat - ami mai napig jól működik -, de mégis drasztikusan jobb eredményt nyújt nálam a Steampod.
Bízom benne, hogy kevésbé fogja roncsolni a frizurámat hosszú távon is, mint egy hagyományos hajvasaló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Ennyi év ácsingózás után megkaptam ajándékba a fehér verziót.

Petyuska

2021. augusztus 28.

Nagyon gatya állapotban van a hajam, főleg a fedő haj részen. Mindent bevetettem amit csak lehet, haj vitamin, hajszérumok, hővédő, az olaplex kezelések, olajok, szuper kencék, maszkok.. Szőkített hajam van, de alapjàraton az a kezelhetetlen típus, ráadásul egy gyógyszernek köszönhetően ennél sprődebb már nem is lehetne.
Eljött a pont, hogy viszonylag rövidre kellett vágni a hajam, mert annyira szét volt roncsolódva. Akinek szőkített haja van, tudja, hogy nagyon nehezen nő, ezért eldöntöttem hogy vásárolok egy Steampodot.

Ez a hajvasaló egy ÀLOM. Könnyű vele dolgozni, hamar melegszik, a kisimított haj se nem forró, sem pedig égett szagú, mint a hagyományos hajvasalóknàl. Tényleg szalon minőségű hajat varázsol. Ugyanazt tudom elmondani mint az előttem írók. Edzés után nem ugrott fel a hajam, nem göndörödött be, a hajgumiból nem hiszitek el, de kicsúszott. Ilyet én még nem is tapasztaltam, mióta szőke vagyok. Tudtam hogy szuper ez a masina, de felülmúlta az elvàràsaimat.
Szeretném növeszteni a hajam, pàr hónap múlva jövök frissíteni. Ha lehetne 100*-ot adnék neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

fleonora

2021. július 30.

Alapjáraton erős, hullámos hajjal rendelkezem, ami tipikusan az a hajszerkezet, ami önmagában nem szép, mindenképp kell formázni hogy ha hajat mosok és ki szeretnék menni az utcára. Mindezt megspékelve azzal, hogy sötétbarna hajam, melírozással ki lett szőkítve.

Már azóta szerettem volna megkaparintani ezt a terméket, amióta megjelent a 2.0, de rettentő drágának tartottam. Az utóbbi időszakban éreztem azt, hogy bármennyit költök és bármilyen extra csúcsszuper szalonminőségű terméket használok a hajamra, folyamatosan törik, főként azért mert rettentő száraz a vége. Nemrég újra láttam ezt a terméket egy magyar influencer készülj el velem videójában és nagyon megtetszett az alapján amit mondott. Addig bosszantott a "mi lenne ha" kérdés, hogy még aznap megvettem a 3.0 Karl Lagerfeld verzióját.

Még csak 1x használtam, és a SteamPod krém helyett az Olaplex Smooth krémmel, mert ha már megvettem el akarom használni. Csodaszép puha, fényes hajam lett, ami az esti kondizás után sem göndörödött vissza. Este felkontyoltam, ma pedg csak kibontottam, kiféfültem és olyan mintha frissen lenne vasalva, meg is dicsérték, hogy most olyan más a hajam és hogy milyen szép.,Fő cél a haj növesztése, így később jön az update, de eddig 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.