L'Oreal Paris

Ár:   91 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   91 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

• gyors és egyszerű formázást biztosít még a legnehezebben kezelhető haj esetében is
  • Tökéletesen sima vagy gyönyörűen hullámos haj
  • kíméletes formázás a gőz erejével
  • védi a festett hajszínt és ragyogó fényt biztosít a számára
  • segít kezelhetővé tenni a hajat
  • ergonomikus design - kényelmes fogás és könnyű használat
  • beépített (desztillált) víztartály
  • intelligens hőszabályozás (másodpercenként 2x ellenőrzi a lapok hőmérsékletét) - automatikus hőbeállítás a haj igényeinek megfelelően (180–210 °C)
  • forgó vezeték a hajtincsek még könnyebb hullámosításáért
  • beépített fésű - átfésüli a hajat formázás közben (kivehető)
  • stabil gőzkibocsátás - folyamatos gőzáramlás az egyenletes eredmény biztosításáért

Ár: 73000 , Eladó: anett30
Állapot: 2-szer hasznàlt, Helyszín: Dabas, fizetés: Szemèlyes átvètel
Ár: 77000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Újszerű , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

SzM88

2021. március 16.

3honapja használom heti szinten. A kremmel es az olajjal. A szőkített hajammal csodát tett. Szög egyenes egy hétig az erosen hullámos /göndör hajam. Nem kell masnap athuzni hogy szep legyen. Puha, selymes es csillogó a hajam tole. Mi a feketét vettük meg( Karl Lagerfeld) es van hozza egy szuper tároló táska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Barboli

2021. január 18.

A legjobb hajvasaló amit valaha próbáltam.
A fodrászomnál találkoztam vele először és a 14 éves kislányomnak 2020. karácsonyára vettem meg ajándékba, mert ő is nagyon szereti amikor ki van vasalva a haja és ezt kérte.
Könnyen kezelhető, egy feltöltés több alkalomra elég (bár én minden alkalommal új desztillált vizet töltök bele), a kislányom hajára a legalacsonyabb, a sajátomra közepes hőfokon használom.
Imádom a beépített fésűt és a hozzá való krémet is használjuk.
Nekünk 100%-osan bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

A legjobb hajvasaló amit valaha próbáltam.
Imádom a beépített fésűt és a hozzá való krémet is használjuk.
Nekünk 100%-osan bevált.

laregina

2021. január 9.

2 evig hasznaltam a steampod 2.0-t, amikor hirtelen elromlott, nem jott goz belole de azon kivul mukodott. Szerencsere garanciasan kicsereltek a 3.0-ra! pedig mar a garanciat is tul leptem nehany nappal, ezert mar alapbol jar a plusz pont.
Nagyon megvoltam elegedve az elozo steampoddal, de utazashoz nem volt megfelelo a kulon tartaly miatt. Az ujnal ez nem problema. Az elozonel tetszett az is, hogy a min homerseklet 140 fok volt, ami tokeletes volt nekem masnap az igazitashoz. Sajnalom, hogy ennel a 180 fok a legalacsonyabb.
De miota180 fokkal vasalom a hajamat igazabol nincs is szukseg annyira az igazitasra masnap, gondolom nem hiaba lett ez kitalalva.
Feltem a goz mennyisegevel kapcsolatban, de semmi kulonbseget nem vettem eszre! Nem sok viz fogy el a tartalybol, viszont folyamatosan gozol es a hajamon sem vettem eszre kulonbseget... A fesus resz es a hajvasalolap kozott helykezkedik el a goz, mig az elozonel ez kivul volt es lehet, hogy azert lehetett jobban latni a gozt, de ez ne tevesszen meg senkit, szerintem ez a hajvasalo is ugyanolyan hatasos, ha nem jobban mint az elozo.
Tetszik a beepitett fesu, lebego hajvasalolap, forgo kabel, beepitett viztartaly es a kisebb meret. Tukorsimara vasalja a hajat mar egy huzas utan is.
Draga, de megeri beruhazni ra mert egy minosegi termeket kapunk ami kevesbe roncsolja a hajat hosszutavon es a goz segit a haj hidratalasaban is.
Szerintem meg mindig ez a jelenlegi legjobb hajvasalo a piacon es a gozolos hajvasalo sokkal jobb mint a goz nelkuli (min 10 eve vasalom a szoke hajamat es sokmindent kiprobaltam mar).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

hettuska

2021. január 8.

Én sajnos vettem egyet - rengeteg ideig gyűjtöttem rá, nagyon rosszul esett ennyiért megvenni, gondoltam nem baj, mert minőségi termék. A hajam nagyon szép tőle, azonban a termék tönkrement 4 hét után, és a szervizelés elfogadhatatlan: több mint két hónapja várom, hogy visszakapjam. Emiatt senkinek se ajánlom. Borzasztóan nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

virnajnifr

2020. október 29.

Csak ajánlani tudom. Hozzá tartozó hajkiegyenesítő tejjel és hajvégekre való kisimító szérummal használom, a hajam minden alkalommal egy álom. Nem törik, selymes, csillogó és puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Iwi88

2020. augusztus 22.

2019. Novembere ota hasznaltam es kb 2-3 hete vette eszre, hogy a hajam vege (3-4 cm) olyan allapotba kerult mint meg soha (kozel 15 eve vasalom a hajam). Gyorsan megvaltam a hajvasalotol szerettem volna a 2.0-at beszerezni persze sehol se kaphato mar ujonan. Heti egyszer vasaltam a hajam vele a hozza tartozo kremmel+olajjal...hatalmas csalodas. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Forster

2020. augusztus 17.

Eddig nem akartam írni, de most már muszály, mert ez egy nagy kalap szar! Azt is elmondom, hogy miért. Tavaly karácsonykor jelent meg nálunk az üzletben, előtte már nagyon sokat olvastam róla és nagyon vártam. Az ára horror, semmiképpen nem éri meg, a tizedét sem. És akkor miért szar: amikor megvettem, nekem is jobb volt tőle a hajam. Valaki írta, hogy kb. fél év után viszont sokkal rosszabb lett tőle a haja, mint előtte volt. Nekem most jött el ez az idő. Egyre rosszabb a hajam, száraz, szálkás, iszonyúan törik. Nagyon rég óta vasalom a hajam, természetesen Remingtont használtam, valóban az a legjobb. Szóval, aki vásárlásra biztatja a többieket, várjon pár hónapot, és rá fog jönni, mekkora egy rakás szar ez!Én mindenkit lebeszélek róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Cathy93

2020. augusztus 15.

Nem szoktam véleményt írni,de a steampodról muszáj írnom :) Leginkább azért,hogy azok a lányok akik hasonlóan kezelhetetlen,oroszlánosan dús,hullámos/göndör hajjal élnek tudják meg,hogy létezik megoldás rá!!! Én azelőtt mindig remington csúcs kategóriás hajvasalókat használtam,bár nem volt rossz,de azokkal minden egyes nap ki kellett vasalnom a hajam és sokszor már aznap pár órával később pufisodott a hajam,valamint folyamatosan letörte,égette a hajam mert 230 fokon kellett használni,hogy érjen valamit is. Viszont amióta ismerem a steampodot és meg is vettem rengeteget nőtt a hajam,mert ez sokkal kevésbé roncsolja a hajat . Oké biztosan gyorsabban nőne ,ha soha nem vasalnám,de olyan hajszerkezettel mint az enyém lehetetlen kimenni úgy az utcára,hogy ne vasaltam volna. Szóval steampoddal olyan a hajam mint azoknak a lányoknak akiknek alapból szög egyenes a hajuk ás bármleyik olcsó vassal,ha átfutnak rajta már brutálisan egyenes. Most már rólam is mindenki azt hiszi,hogy így születtem alapból ilyen gyönyörű a hajam :) Imádom a világ legfantasztikusabb találmánya,ezerszer több önbizalmam van és nem kell mindennap azon stresszelni,hogy áll a hajam éppen. És tényleg nekem azóta nő a hajam mióta ezt használom,mivel a többivel akár naponta 2x is kellett vasalni és soha megközelítőleg sem voltak képesek olyan szög egyenes hajat készíteni,mint a steampod. Plusz azót a fodrász által simán vasalt,szárított hajam is rosszabbnak látom,mint amikor steampoddal csinálom magamnak otthon :D és ez nagy szó,azelőtt a fodrász volt az aki képes volt olyan egyeneset készíteni amilyet én otthon nem.
Szóval világ 8.csodája!!! Fektessetek ebbe pénzt mert megéri!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Szóval világ 8.csodája!!! Fektessetek ebbe pénzt mert megéri!!

nataliasrtz

2020. július 28.

Nagyon jo! Hajam hullamos vastagszalu es nagyon szaraz hatasa van, ha ezzel vasalom utana sima, fenyes lesz es nagyon egeszsegesnek tunik a hajam tole

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Collien

2020. július 17.

2020.06.30: Sajnos, én is beállok a negatív véleményezők sorába.Ugyanolyan, mint egy hagyományos vasaló, alig jön gőz belőle, teletöltöttem desztillált vízzel, kb. max. 1,5 cm-et fogyott, pedig nekem sok hajam van. A szőkített hajamat még inkább roncsolta.
Lehet a régi 2.0 jobb volt, de ez pénzkidobás!

UPDATE: 2020.07.17.
Közben elmentem a fodrászomhoz, hogy mégis mutassa már meg, hogy tényleg ennyivel rosszabb a 3.0, mint a 2.0 ? (fodrászomnak 2.0 van, és az csodásan működik a hajamon)
Kiderült, hogy rosszul vasaltam vele a hajam. Megmutatta az enyémmel, hogy kell. Egyrészt, nem kell 100% megszárítani, olyan 90%-ban elég, plusz nem rakta rá a steampod krémet sem, mert attól keményebb lesz a haj.
Szóval, van a gépen egy kis nyilacska, arra kell húzni lefelé a készüléket, lassan! (nem mindegy melyik irányba csinálod!) Előtte jól át kell fésülni, és ahogy a nagy könyveben meg van írva, fésülöd és mész utána a steampoddal. Na, így sikerült megcsinálni szuperül a hajam, és puha, hidratált is lett! Talán, egy picit tényleg jobb a 2.0, mert több gőzt bocsát ki, de mivel annak a készüléknek nem praktikus a kialakítás, és nem tudom utazáshoz elvinni, így megtartom a 3.0-át. :)
Még valami! Ez sem mindenkinek lesz csodakészülék, mert mindenkinek más a haja, mint, ahogy a bőrünk sem egyforma, és az egyiknek ez válik be, a másiknak amaz.
Például, egy ismerősömnek GHD-ja van, és mivel neki vékonyszálú a haja, és egyébként sem száraz alapvetően, neki a steampod nem okozott nagy eredményeket, ellenben neki a GHD volt tökéletes; viszont nekem, nagyon száraz, vastagszálú, dehidratált hajam van, és a gőzzel a steampod visszahidratálta a hajamat, és nagyon látványos hatást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Lehet a régi 2.0 jobb volt, de ez pénzkidobás!

UPDATE: 2020.07.17.