L'Oreal Paris

Ár:   91 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Notino-n 103 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. november 20.

Ár:   91 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Notino, 103 000 Ft

• gyors és egyszerű formázást biztosít még a legnehezebben kezelhető haj esetében is
  • Tökéletesen sima vagy gyönyörűen hullámos haj
  • kíméletes formázás a gőz erejével
  • védi a festett hajszínt és ragyogó fényt biztosít a számára
  • segít kezelhetővé tenni a hajat
  • ergonomikus design - kényelmes fogás és könnyű használat
  • beépített (desztillált) víztartály
  • intelligens hőszabályozás (másodpercenként 2x ellenőrzi a lapok hőmérsékletét) - automatikus hőbeállítás a haj igényeinek megfelelően (180–210 °C)
  • forgó vezeték a hajtincsek még könnyebb hullámosításáért
  • beépített fésű - átfésüli a hajat formázás közben (kivehető)
  • stabil gőzkibocsátás - folyamatos gőzáramlás az egyenletes eredmény biztosításáért

Ár: 103 000 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cathy93

2020. augusztus 15.

Nem szoktam véleményt írni,de a steampodról muszáj írnom :) Leginkább azért,hogy azok a lányok akik hasonlóan kezelhetetlen,oroszlánosan dús,hullámos/göndör hajjal élnek tudják meg,hogy létezik megoldás rá!!! Én azelőtt mindig remington csúcs kategóriás hajvasalókat használtam,bár nem volt rossz,de azokkal minden egyes nap ki kellett vasalnom a hajam és sokszor már aznap pár órával később pufisodott a hajam,valamint folyamatosan letörte,égette a hajam mert 230 fokon kellett használni,hogy érjen valamit is. Viszont amióta ismerem a steampodot és meg is vettem rengeteget nőtt a hajam,mert ez sokkal kevésbé roncsolja a hajat . Oké biztosan gyorsabban nőne ,ha soha nem vasalnám,de olyan hajszerkezettel mint az enyém lehetetlen kimenni úgy az utcára,hogy ne vasaltam volna. Szóval steampoddal olyan a hajam mint azoknak a lányoknak akiknek alapból szög egyenes a hajuk ás bármleyik olcsó vassal,ha átfutnak rajta már brutálisan egyenes. Most már rólam is mindenki azt hiszi,hogy így születtem alapból ilyen gyönyörű a hajam :) Imádom a világ legfantasztikusabb találmánya,ezerszer több önbizalmam van és nem kell mindennap azon stresszelni,hogy áll a hajam éppen. És tényleg nekem azóta nő a hajam mióta ezt használom,mivel a többivel akár naponta 2x is kellett vasalni és soha megközelítőleg sem voltak képesek olyan szög egyenes hajat készíteni,mint a steampod. Plusz azót a fodrász által simán vasalt,szárított hajam is rosszabbnak látom,mint amikor steampoddal csinálom magamnak otthon :D és ez nagy szó,azelőtt a fodrász volt az aki képes volt olyan egyeneset készíteni amilyet én otthon nem.
Szóval világ 8.csodája!!! Fektessetek ebbe pénzt mert megéri!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Szóval világ 8.csodája!!! Fektessetek ebbe pénzt mert megéri!!

nataliasrtz

2020. július 28.

Nagyon jo! Hajam hullamos vastagszalu es nagyon szaraz hatasa van, ha ezzel vasalom utana sima, fenyes lesz es nagyon egeszsegesnek tunik a hajam tole

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Collien

2020. július 17.

2020.06.30: Sajnos, én is beállok a negatív véleményezők sorába.Ugyanolyan, mint egy hagyományos vasaló, alig jön gőz belőle, teletöltöttem desztillált vízzel, kb. max. 1,5 cm-et fogyott, pedig nekem sok hajam van. A szőkített hajamat még inkább roncsolta.
Lehet a régi 2.0 jobb volt, de ez pénzkidobás!

UPDATE: 2020.07.17.
Közben elmentem a fodrászomhoz, hogy mégis mutassa már meg, hogy tényleg ennyivel rosszabb a 3.0, mint a 2.0 ? (fodrászomnak 2.0 van, és az csodásan működik a hajamon)
Kiderült, hogy rosszul vasaltam vele a hajam. Megmutatta az enyémmel, hogy kell. Egyrészt, nem kell 100% megszárítani, olyan 90%-ban elég, plusz nem rakta rá a steampod krémet sem, mert attól keményebb lesz a haj.
Szóval, van a gépen egy kis nyilacska, arra kell húzni lefelé a készüléket, lassan! (nem mindegy melyik irányba csinálod!) Előtte jól át kell fésülni, és ahogy a nagy könyveben meg van írva, fésülöd és mész utána a steampoddal. Na, így sikerült megcsinálni szuperül a hajam, és puha, hidratált is lett! Talán, egy picit tényleg jobb a 2.0, mert több gőzt bocsát ki, de mivel annak a készüléknek nem praktikus a kialakítás, és nem tudom utazáshoz elvinni, így megtartom a 3.0-át. :)
Még valami! Ez sem mindenkinek lesz csodakészülék, mert mindenkinek más a haja, mint, ahogy a bőrünk sem egyforma, és az egyiknek ez válik be, a másiknak amaz.
Például, egy ismerősömnek GHD-ja van, és mivel neki vékonyszálú a haja, és egyébként sem száraz alapvetően, neki a steampod nem okozott nagy eredményeket, ellenben neki a GHD volt tökéletes; viszont nekem, nagyon száraz, vastagszálú, dehidratált hajam van, és a gőzzel a steampod visszahidratálta a hajamat, és nagyon látványos hatást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Lehet a régi 2.0 jobb volt, de ez pénzkidobás!

UPDATE: 2020.07.17.

pitypangeso

2020. július 15.

Erős szálú, dús, göndör (festett barna) hajam van, amit eddig tincsenként szárítottam ki, majd atvasaltam normál hajvasalóval, minden hajmosás másfél óra volt legalább. A fodrászomnál tapasztaltak alapján vettem meg, de ez maga a csoda! Nem kell egyenesre szárítani előtte, el sem akartam hinni. Annyira egyenes és fényes mint egy kreatinos hajkiegyenesítés után és összesen 30 perc 😀 Vegre nem olyan dús, mint egy oroszláné, hanem tényleg egyenes. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Barbossa86

2020. július 7.

Elkepesztoen csalodott vagyok miatta!
A hajam mintha vattacukor lenne mikor vasalom,sprod es alig tud vele valamit is kezdeni...a szokitett reszek pedig meg csunyabbak tole!
Csak erolkodom de minek!?Egy majd 100 e Ft-os geptol ez vallalhatatlan..
Az elejen hezitaltam a GHD platinum es kozte,de mar nagyon megbantam,hogy ot valasztottam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Elkepesztoen csalodott vagyok miatta!
Csak erolkodom de minek!?Egy majd 100 e Ft-os geptol ez vallalhatatlan..

Kittx44

2020. június 27.

Megrendeltem neten ezt a híres csoda hajvasalót, 220 Eur volt akciósan plusz hozzávaló irém.
Mindent a leírtak alapján csináltam, de sajnos semmi különbséget nem látok a Remington hajvasalóm es ez között. Szépen vasql persze, mint a Remington...
Talán a hajam tapintása picit szárazabb es keményebb , a krém vagy a gőz miatt laposabb.
Nem értem ezt a sok pozitív véleményt, az árát pláne nem hiszen ez a készülék nem tud többet mint felforrósodni és egyszerű gőz fújni.
Sajnos azt hittem tényleg csodamaschine lesz, de nem.
Vissza is küldtem azonnal :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Sajnos azt hittem tényleg csodamaschine lesz, de nem.
Vissza is küldtem azonnal :((

oaxaca

2020. június 19.

Olyan tőle a hajam, mint a keratinos hajegyenesítés után. Hullámos a hajam, és két kezelés között pont egy ilyen termékre vártam. Ausztriából rendeltem 220€-ér (ingyen szállítással), szerintem sokkal jobban megéri. Ha gondolkodsz rajta, onnan rendeld meg szerintem. Hihetetlen, hogy 90.000-ér árulják itthon... Saját szérumával használom az elején, de szerintem váltani fogok. Kevin Murphy-s termékeket jobban szeretem, szerintem jobban fog működni. Van valakinek tapasztalata más szérummal való használatról.
Aki gondolkodik azon, hogy melyiket vegye ezt vagy a 2.0-t, én ezt ajánlom. A víztartályt a nagyon hosszú, nagyon sok hajamra félig kell megtöltenem és bőven elég. Mivel ezekben a gépekben nem szabad benne hagyni a vizet, úgyis ki kell önteni a maradékot, úgyhogy bőven elég ez a kisebb tartály is. Viszont könnyebb a gép, kisebb helyet foglal és jobban kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Annie25

2020. április 24.

Nem napokig, hetekig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem vagy ne, rengeteg videót néztem róla. Végül megrendeltem és imádom!! :) göndör, száraz végű hajam van, ez a hajvasaló csodát művelt a hajammal. Szép, fényes és egészséges a végeredmény. A hajvégeket egyátalán nem szárította ki. 4 nap múlva is tükör sima a hajam. Nem látszódik meg a hajgumi, csat helye, és eddig soha nem volt olyan vasalóm, amivel ne kellett volna másnap korrigálni, mert elaludtam, viszont ezt nem kellett! Pedig mindig felső kategóriás hajvasalókat használtam.
Szerencsére nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon megszerettem.
Aki hasonló haj kategóriával rendelkezik annak mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Szerencsére nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon megszerettem.
Aki hasonló haj kategóriával rendelkezik annak mindenképp ajánlom!

matine91

2020. január 26.

Karácsonyi ajándék volt, nagyon szeretem. El se tudom nélküle képzelni az életemet. Nagyon puha lesz a hajam a hozza tartozó olaj es krém használataval együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.