L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Maci86, Módosítva: 2019. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Dúsító spray hajszárításhoz. Dús hatást és vastagságot ad a vékony szálú hajnak. Volument és természetes mozgást biztosít a hajnak, miközben puha tapintású marad a haj. A Mikrolégháló technológiának köszönhetően. Védi a hő ellen. Nem hagy látható maradványanyagot. Kifésülhető a hajból.így a frizura újra és újra átformázható.

catyst

2019. május 15.

Ajándékba kaptam, tényleg jól megemeli a hajtövet, ha szárítás előtt befújkálom. Viszont őszintén szólva a samponon kívül semmit nem szeretek a hajtövemre tenni, így hajvasaláshoz használom, mivel hővédő is van benne, teljesen megfelel annak a célnak is! :) Az ára miatt én nem venném újra, de a L'Oreal-ban nem szoktam csalódni így jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.