L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2014. december 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyed olajjal gazdagított sampon aranyszínű mikro-részecskékkel, tápláló sáfrány és argánolajjal dúsítva, ami védelmet nyújt a hajnak. Gyengéden tisztítja a haj szennyeződéseit, könnyed érzést és mesés ragyogást hagy maga után.

Szilikon és parabén-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

QueenB

2016. október 18.

Nos, nekem hamar kezdett zsírosodni tőle a hajam, pedig amennyire alaposan csak tudtam, mindig kiöblítettem a hajamból hajmosás után. Nem mondom, hogy rossz termék, mert kétszer újra vettem, de a második adag még mindig csak pislog a kád szélén. Hálistennek még drága exem "lepett" meg vele, így legalább a szívem nem hasadt ketté fizetéskor :) viszont meg kell hagyni, hogy annyira jó az illata, hogy csak na... Szuperül habzik, és jól tisztít, sokáig érezhető az illata. Engem az ex-fodrászom próbált lebeszélni róla a benne lévő csillámpor miatt, de már lecseréltem a fodrászom és a pasimat is ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

retsze

2016. június 19.

bocsi foleg copy-paste-telek a balzsamrol, mert uaz a velemenyem...

hat ha nem is nagy csalodas de majdnem, nem rossz termek de csodaszernek nem neveznem. maradok a vitamino colornal vagy a joiconal, azok sokkal latvanyosabb eredmenyt produkalnak. semmilyen extra csillogast nem tapasztaltam, pedig elsosorban ezert vettem meg, es a nagy kiszerelesu 750ml uvegbol nem lehet kipumpalni a szokasos l'oreal pumpaval a termeket olyan suru :(

Az arahoz kepest nem tud tobbet mint barmilyen mas sokkal olcsobb hidratalo sampon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

bocsi foleg copy-paste-telek a balzsamrol, mert uaz a velemenyem...

KiEs

2015. november 28.

Szerettem az illatát,nagyon finom és tartós,a hajam puha volt száritás után,de nem habzik túl jól,így elég sokat használtam belőle. Én átváltottam a Vitamino color termékükre,nekem az jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

BeautyByCATherine

2014. december 2.

Imádom ezt a sampont!!! Annyira jó, fantasztikus az illata, nekem kicsit olyan mézes! Használata után két nappal is érezni a hajamon.:) Tetszik a pumpás kiszerelése is. Így még véletlenül sem pumpálhatunk többet annál, mint amire éppen szükszégünk van.
Valóban gyengéden tisztítja a hajat, és nekem később kezd el zsirosodni is amitóta ezt a sampont használom. A hajam sokkal puhább, fényes és kellemes tapintásúvá vállik.
Igaaz, hogy nehéz beszerezni és borsos az ára is, de szerintem megéri! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Igaaz, hogy nehéz beszerezni és borsos az ára is, de szerintem megéri! ;)