L'Oreal Paris

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Whosthatfitgirl, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat!

"A fényűző L’Oréal Paris Préférence hajfesték tündöklő fényt ad a hajának. Ezt a gyönyörű fénylő hajat akár 8 héten át is élvezheti. Hi-Shine Complex -el és ellenálló színező anyagokkal vannak gazdagítva az összetevői. A csomagolás részét képezi a színezés utáni ápolást is, mely UV szűrőt és E-vitamint tartalmaz. A haja így lesz fénylő és selymesen finom. Az ultra intenzív Préférence hosszan tartó színnel engedje meg magának a luxus érzését, melyet megérdemel az Ön haja is."

mmaryann

2020. február 12.

Nagy reményeket fűztem ehhez a hajfestékhez, szerettem volna megadni a hajamnak a jobb minőséget. Chocolate Rose-t választottam. Számomra eléggé meggyőző volt, hogy ellenálló hajfesték.
Előre leszegezem jócskán ősz vagyok. Viszonylag hosszú ideje a Gurnier Color Naturals Creme hajfestéket (Opál Mahagóni) használom. Elégedett vagyok vele, viszont elég gyorsan ledobja magát a töveknél. Gondoltam kipróbálom ezt a márkát. Felhasználáskor nagyon tetszett, hogy nem volt büdös, nem bántotta a fejbőrömet, az ápoló balzsam is nagyon jó minőségű. Alig vártam, hogy lássam az eredményt, és hihetetlen csalódott voltam, mivel a hajtövemet alig fogta be, a fehér lenövés halvány rózsaszín lett, bezzeg a hajvégeken nem láttam ezt a szép rózsás fényt. Úgy gondolom, hogy egy közel 3000 Ft-os hajfestéknek be kellene fognia az ősz hajat. Megérteném, ha valami vörös árnyalatot választottam volna, mert azoknál szokott ilyen előfordulni velem, hogy a töveknél nem annyira sötét, hanem inkább világosabb vörös. A hajfesték maga nagyon jó minőségű, de amiért vettem - hátha tartósabban megmarad a töveimnél - arra nekem nem vált be. Azoknak biztosan jó lesz, akik nem őszülnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.