L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2019. május 20.

Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

MaryPoppins

2016. augusztus 15.

A 7.1-es Island hamvas szőke árnyalattal nagyon elégedett vagyok.
A természetes hajszínem 7-8-as között van, szintén hamvas szőke. Gondoltam egy merészet, és kipróbáltam a Schwarzkopf Nectra Color 1020 gyöngyszőke árnyalatát. A szín az ígértnek megfelelő lett, de mivel nagyon világos a bőröm, ezért még sápadtabb benyomást keltettem. Aki naponta sminkel, annak jó választás.
A L'oreal 7.1-es árnyalattal szinte visszanyertem a természetes hajszínemet, csak egy kicsit lett sötétebb. Tényleg hamvas, semmi rezes, meleg csillogás. A festék nem szárít, a 6 alkalomra mellékelt színvédő balzsam is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

A 7.1-es Island hamvas szőke árnyalattal nagyon elégedett vagyok.

Moszatka

2015. szeptember 27.

A 7.1-es Island árnyalatot próbáltam ki. A hosszú, hátközépig érő hajamra egy csomaggal elég volt, könnyű volt felkenni, nagyon szépen befogta a hajam, a töveken sem lett más színű, mint sok más hajfesték esetében. Nem annyira büdös, és a hajbalzsamtól nagyon puha és fényes lett a hajam. Akciósan vettem a Rossmann-ban, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

La-Fee

2015. március 31.

Németországban még a polcokon van, sőt most újult meg a csomagolása! Èn imádom. 7.3-as Florida árnyalattal gyönyörű világos arany gesztenye árnyalatot kapok. Olyat, amit vártam. Könnyű feltenni a hajamra, még a tőfestéssel sem szenvedek. Hosszú lapockáig érő hajramra másfél tubus fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 31.

Oraculum

2014. szeptember 29.

A Rossmann-ban jutottam hozzá akciós féláron 1.200 Ft-ért a Récital Préférence 7.43 Shangrila rézvörös árnyalatához.
Elég híg még összekeverve is és tényleg büdös, de így a mai festés után nagyon szép vöröses színe van, puha és könnyen kezelhető a hajam, összességében tetszik, de inkább maradok a professzionális hajfestékeknél ilyen árnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

piperepozitív

2014. április 2.

9.1 világos hamvasszőkét használtam (a doboza fekete).
Az évek alatt számtalan márkájú, árkategóriájú és színű festéket használtam már, de ez volt az egyetlen, ami vörösre marta a fejbőrömet. Fájt is, és napokig korpás volt még. Nem tudom, mi miatt csinálta ezt.
A színe tetszett, szép hamvas lett, bár 9-eshez képest kissé sötétnek tűnt (viszonylag világos eredeti hajszínem és a már festett rész még világosabb volt). De hihetetlen hamar kikopott belőle, ledobta, világosabb és sárgább lett, hamarabb is kellett a következő festést megejtenem (természetesen egy másik festékkel...). A márka és az ára miatt többet vártam volna tőle...
A balzsamja tényleg jó, sok is van a tubusban, és kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

9.1 világos hamvasszőkét használtam (a doboza fekete).
A balzsamja tényleg jó, sok is van a tubusban, és kevés kell belőle.

2013. november 7.

Az egyik szőkítőt, a legerősebbet, az extreme platinum nevű festéket próbáltam ki, mivel egy másik világosbarna hajfesték (Wellaton mousse 5/0) teljesen feketére fogta be a hajamat, még csak nem is sötétbarnára. De a terméknél maradva: az van ráírva, hogy 8 árnyalatot világosít, így sötét hajra is alkalmas, valóban jó erősnek tűnik, mivel leszedte a frissen festett feketét, a high-shine komplex viszont nem volt a dobozban, gondolom kilopták (bár fogalmam sincs, hogy miért, ez nem balzsam, a hajfesték egyik összetevője) így ezt kihagytam a keverékből. Mivel korábban voltam világosbarna, szőke majd vörös és ezek rajta is maradtak a hajamon, azt nem mondhatom, hogy szép lett az eredmény de ez nem is elvárható szerintem. A dobozon az van, hogy sötét hajszín esetén a dobozon láthatónál sötétebb szín jöhet ki. Szerintem nem festett hajra még akár úgy is jó lehet, hogy nem festünk utána más színnel, festettnél viszont (főleg ilyen sokszor hajat festőknél) tarka lesz a haj, úgyhogy ne számítsatok valóban platina szőkére, attól függ mivel volt előtte festve. Mindezek mellett tényleg szépen és gyorsan lekapta a sötét színt, talán ez a legerősebb szőkítő a piacon, a balzsam is jó, amit adnak hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Joe

2013. augusztus 4.

A 10.21-es árnyalatot próbáltam ki nemrég, amely a korábban Alfaparffal szőkített hajamat nagyon szép színűre festette,de:
- a saját hajszínemen csak 1-2 árnyalatot világosított (középszőke az eredeti hajszínem)
- a hamvassága nagyon határeset

Viszont a mellékelt balzsam csillagos 5ös, rendkívül puha volt tőle a hajam. Esetleg tudja valaki, hogy azt csak a festékhez lehet kapni vagy létezik önálló termékként?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

- a hamvassága nagyon határeset

szirmusz

2013. július 5.

Sziasztok!
Én a 7.43-assal festettem tegnapelőtt a hajamat.
Nem vagyok elégedett, a színnel sem, a hajam állagával sem, ami a festés után maradt.
Arra gondoltam, hogy mivel L'oreal, és drágább is, nem fog csalódást okozni. Most pedig már azon gondolkodom, hogyan lehet minél hamarabb megszabadulni ettől a színtől, amit nagyon nem szerettem volna...
Még a hajamat is roncsolta, úgyhogy csak 2 csillagra tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Sziasztok!
Én a 7.43-assal festettem tegnapelőtt a hajamat.
Még a hajamat is roncsolta, úgyhogy csak 2 csillagra tudom értékelni.

gkiss.timea

2013. július 4.

Ma használtam belőle a 6.35 világos gesztenyebarna árnyalatot. Hááát... világos nem lett. Nincs rossz színe, de nem erre számítottam a kép alapján. Nem is tudom mihez hasonlítsam, talán a mahagónihoz hasonlít leginkább.
Hosszú hajam van, elég volt az egy tubus nedves hajra. Könnyű volt a felvitel, tényleg nagyon büdös, az én szemem csípte. 10 perccel a felkenés után durván piros lett a hajamon, szinte pánikoltam, meg sem vártam a fél órát, 25 perc után lemostam. De puha és fényes lett a végeredmény, az ősz hajszálakat befogta. A tartósságáról még nyilatkozom. Egyenlőre 4 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

black_cico

2012. május 17.

2009-ben próbáltam a kékesfeketéjét, elégedett voltam, szép indiános fekete szín lett belőle, tartós is volt, viszont az ára már akkor is húzós volt, a jó emlékek miatt nemrég megint vettem egyet és nem tudom mit tettek vele azóta, de hatalmas csalódás volt, az állaga továbbra is jó, nagyon sok van benne és nem hagy csúnya keretet, de tartósság a nullával egyenlő lett, első mosás után a töve világos kék lett!! :D többi meg maradt fekete.. és az a buké se volt meg ami a régi használatkor, összevetve egy Londa vagy Palette (amik 600 és 800 között vannak) alatti színvonalat vettem meg 2500ért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.