L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

afmz

2013. november 7.

Egy gyönyörű éjkék árnyalat büszke birtokosa vagyok. Két rétegben kell felvinni, de 4-5 napig hibátlan marad. Egyszerűen imádom. Tudom, az árnyalat inkább eseményekre, "kiöltözésre" való, de nyáron is imádom használni. Ahogy szikrázik a napfényben... egyszerűen mesés. Egy dologra kell vigyázni (mint minden sötét körömlakk esetében) kell a megfelelő alap, különben nyoma marad a leszedés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

czakovaleria

2013. szeptember 13.

Egy sötétlila és halvány rózsaszín árnyalatom van. 1 rétegben is jól fednek, fedőlakkal 1 hétig simán bírják (lemostam kopás előtt). A száradási idővel viszont bajban vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Ophelia

2013. augusztus 30.

A 606-os árnyalatot kaptam ajándékba. Igazán szép szín, kell belőle a 2 réteg, habár elég sűrű maga a lakk. A körmeim határozottan erősebbnek tűnnek, és szerintem a tartósságával sincs gond. Megszáradva szép fényes. Érezhetően minőségibb a párszáz forintos lakkoknál, bár nem hiszem, hogy ilyen drágán megvenném magamtól, annyival azért nem jobb.
Oh, a kupak külső és belső része nekem is külön életet él, azért ez elég nagy baki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

fagas

2013. április 13.

Nekem egy 101-es, rózsaszínes árnyalat van ebből a lakkból, francia manikűrhöz szoktam használni, eddig bevált, semmi bajom vele. Alap+fehér körömvég+ezt 2x szoktam kenni, 3-4 napot bír házimunka mellett is.:-) Viszont tény, hogy nem olcsó - akkor vettem, amikor le volt árazva - és a kupak-ecset kombó egy rémálom! Nem is értem, hogyan engedheti meg egy világmárka, hogy a kupak egyszerűen búcsút "mondjon" az ecsetnek és csak úgy leugorjon róla!:-( Így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

turbolya

2013. január 27.

Véletlenül kiborult a lakkos dobozom és akkor vettem észre, hogy hoppá!!, ezt nemrég vettem, alig használtam, és 1. máris csak félig van, 2. a feje tetejére állt, mégis vízszintes maradt benne a tartalom -- úgy besűrűsödött, hogy meg sem mozdul. Egyébként ez volt az egyetlen lakkom, ahol a matt fedőlakknak hasznát vettem: bár az üvegben elegánsnak tűnt a színe (305-ös), fölvitelkor teljesen mást mutatott, eléggé oldszkúlnak bizonyult és ócska módon volt csillogós. Kísérletképpen kapta a matt fedőréteget, és jót tett neki, vállalhatóvá alakította anélkül, hogy nevetséges pingálásnak hatott volna. De a besűrűsödés miatt most már mindegy... Ja, és a két kupakja közül a dizájnos külső kupak azonnal a kezedben marad, a másik meg túl kicsi és nem áll kézre a lakkozáshoz, ez is gáz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

kisenikoke

2012. október 27.

Harmadik napja van fent nekem és elkezdett már kopni a körmeim végén. A 155-ös árnyalat van meg nekem, ami egy nagyon szép rózsaszínes pirosas szín, elég erős és gyönyörű. Már régóta kerestem ilyen színű lakkot, így örülök neki, hogy megvettem. Az hogy kopik engem nem zavar, szeretem gyakran váltogatni a körmeim színét. Összességében örülök, hogy megvettem, de ha valaki tartós lakkot keres, akkor ne ezt vegye.Nem rossz lakk, bár az ígért 7nap az nem jött le nekem. Lehet, hogy a csillámos lakkok kibírják az egy hetet, de ugye azok mindig tartósabbak is.

A lakk lemosása viszont nem könnyű. Akárhogy is csinálom, szinte minden ujjam piros akkor a lakktól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

coffelove

2012. június 27.

Nem lehet szépen felkenni, nekem például felhólyagosodott. Egy-két nap alatt lepattog. Az ecset nem praktikus. Nagyon keskeny az ecset feje, hosszú a szára...én nem szerettem. Ehhez képest még nem is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Suzy

2012. június 24.

Jòl fed,nem kopik le hamar,egyszerű a felvitel!Kicsit dràgàbb lakk de szerintem megéri az àràt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

karacsonyikaktusz

2012. június 17.

Nagyon szerettem a korallos színű verziót, jól fed, nem pattog le egy nap alatt, lábon extra sokáig bírja, ezért mentem is be a dm-be, hogy akkor erre a nyárra is megveszem (közösen használjuk a tesómmal, úgyhogy szinte teljesen kifogyott tavaly), de nem volt sehol, helyette ezek a kis új l'oréal lakkok voltak mindenféle színben, de nyilván ilyen nem volt. Úgy szeretném, ha egyszer az életben ki lenne rakva egy nagy lista a dm/rossmann/müller-ben/ben egy plakátra, hogy figyelem emberek, ezek a termékek 2 hónapon belül megszűnnek, vegyél most, ha kell, mert ilyen már biztos nem lesz. (Általában a drogériákban én elég céltudatosan vásárolok és kb havonta nézek be, úgyhogy lehet, hogy akciós volt az utóbbi időben, de én sajnos nem vettem észre.) Szóval kár érte, az új termékcsaládról nem tudok nyilatkozni, lehet, hogy nem rossz, de korall akkor sincs normális.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

jkrisztie2

2012. május 16.

Kevesebb, mint féláron lehet kapni a Rossmannban, a 606 árnyalatot vettem meg, ami egy sötét padlizsán szín. Meglepően könnyű a felvitele, két rétegben tökéletesen fed. Hamar szárad, az biztos! A tartósságáról később írok. Egyelőre ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.