L'Oreal Paris

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimítja a ráncokat, szűkíti a pórusokat, megújítja a bőr struktúráját.

Gombika

2019. május 28.

Három hónapja használom. Először csak a. Hidratáló hatást vettem én is csak észre. Tényleg kellemes a bőrre felvinni és valóban nagyon jó illata van.
Mostanában viszont a homlokom és a szemem környékén minimális ránctalanítást is felfedeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Pumpkinpie

2019. április 15.

Nem a legszebb összetevők, de ettől eltekintve egész jó arckrém. Csodát nem csinál, de hidratál, nekem bejön a tipik "drága arckrém" illata. Állagra nagyon kis lágy, könnyű, hamar beszívódik, nem irritál, nem képez pattanást viszont a Nivea nekem is, ahogyan előttem írták. Szebb és puhább lett a bőröm 🙂 A ráncok mintha picit halványabbak lennének, de lehet csak placebo. Ha nem fogok kísérletezni újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

MsCatastrophe

2019. április 2.

Pár napja használom és bár korban nem én vagyok a célközönség, de igazán jó krémnek tartom. Nem túl sok és nem is túl kevés, nem zsírosodik-fényesedik tőle vissza a bőröm, pedig alapvetően a T-vonalam eléggé zsírosodásra hajlamos. Primernek is tökéletes. Mindenképpen újraveszem. :)
Nem ég, nem csíp, nem viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Nem ég, nem csíp, nem viszket tőle a bőröm.

rocketdog

2019. február 9.

Ez a termék is csak a vásárlók átverésére való, semmit nem fog kezdeni a ráncokkal. Van benne pár hidratáló, de semmi, ami a ráncokat megelőzhetné, finomíthatná. Ellenben tele van felesleges illatanyagokkal, alkohollal stb, amire semmi szükség nincs.

Egy mintát próbáltam. Elsőre egy nehéz, zsíros, nehezen kenhető krém. Beszívódás után már kellemes volt viselni, simává teszi a bőrt (hála a szilikonnak).
Az utóbbi időben kerültem az illatosított kozmetikumokat, ebben pedig rengeteg illatanyag van. És borzasztó erős a szaga, engem egész nap irritált. Nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

ficeglobog

2019. január 18.

Egy finom illattal bíró kifejezetten kellemes krém. Szeretem a könnyed formulákat, amik nem nehezítik el a bőröm. Ez már szinte olyan. Sajnos a hatás, amit vártam, elmaradt. Elhasználom, hisz puhább tőle a bőröm. De minden egyes ráncocskám maradt a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Kunigunde

2018. december 27.

Újravevős. Finom illata van. Élettel telibb bőr, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Újravevős. Finom illata van. Élettel telibb bőr, gyorsan beszívódik.

Momo87

2018. június 26.

Sajnos nekem semmit nem csinált 🙄 pedig szeretem a márkát a név kecsegtetett de még a halvány szarkalábaimmal sem akart megbírkózni🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

panniskin

2018. május 29.

Körülbelül 1 éve már használtam, most egy hete tértem vissza rá. A mini változatot vettem meg, ami tényleg simította is az arcom, könnyen felszívódott és megfelelő volt smink alá is, DE: tegnap reggel duzzadt, piros, száraz szemkörnyékkel és piros foltos, száraz bőrrel ébredtem, a bőrgyógyász szerint valószínűleg e miatt a krém miatt :( Sosem voltam még allergiás semmire ezelőtt, de biztosan nem használom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

tikap

Korcsoport: >54
2018. május 28.

Évek óta ezt használom. Könnyen felszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros nyomot, sőt az én bőröm még több tápláló, hidratáló összetevőt is elbírna. Néha próbálkoztam más márkával is, de a végén mindig ennél maradtam. Soha nem okozott bőr irritációt, szemben pl. a Nivea krémmel, ami nálam apró pattanásokat hozott ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

szilvinyuszko

2018. május 14.

Karácsony körül vettem és most fogyott el a 15 ml-es kiszerelés, heti 2 használat mellett. Az illatát nagyon nem szeretem és főként azt nem, hogy csípi az érzékenyebb részeket az arcomon. Ugyanakkor tényleg felfedezhető egy simító, ráncfeltöltő hatás. Volt már jobb és rosszabb arckrémem is, erős közepes helyen végez nálam. Újra biztos nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Octyldecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Glucoside, Disodium Stearoyl Glutamate, Laureth-7
Illatanyagok: Linalool, Isoeugenol, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.