L'Oréal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2023. július 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimítja a ráncokat, szűkíti a pórusokat, megújítja a bőr struktúráját.

Ár: 1200,-Ft , Eladó: bebecske22
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lenaeri

2024. április 23.

Második hónapja használom az éjszakai változattal felváltva. Azt nem mondom, hogy látom a ráncok halványulását, viszont sokkal frissebbnek tűnik tőle a bőröm. Alapozó alá felvíve is rengeteget dob az összképen.
Elég zsíros a bőröm, de kompatibilis vele. (Ez még egy krémről sem volt elmondható, amikkel próbálkoztam.)
Szóval számomra megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 23.

Szóval számomra megéri az árát.

Karolin89

2024. január 5.

Finom illata van, kellemes, géles állaga. Normál/ kombinált arcbőröm van, először féltem tőle, de nem okozott több pattanást, pórusaimat sem tömítette el. Felkenés után hamar beszívódik, nem ragacsos, nem csillogó, sminkelni is tudtam rá. Kb. 5 hét után kezdtem el észrevenni, hogy az apróbb ráncaim kisimultak, a bőröm simább és feszesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 5.

noxibaba

2023. szeptember 18.

Tesztelésre kaptam. Számomra pozitív csalódás. Zsíros az ár bőröm, félve kezdtem használni, viszont meglepett. Nem zsírosította jobban a bőröm, nem ~éreztem, hogy elnehezítette volna. Fényvédő is használható mellette. Az apróbb ráncaimat nem tüntette el, de, mintha "halványította" volna azokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

blackrainbow

2023. augusztus 9.

Finom illata van és nem csíp. Lefekvés előtt használom, mert kicsit sűrű, de ez nem baj, mert gazdagon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 9.

erda74

2023. március 18.

Egy hétig tudtam használni az éjszakai párjával együtt, rettenetesen viszket tőlük a nyakam, az arcomat csípi, feszül, fáj tőlük, egy hét után hámlani kezdett, piros foltok jelentek meg a szemem alatt. Nem tudom melyik összetevőre reagálok így, pedig nagyon bíztam benne, hogy segíteni fog, az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Kár volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 18.

Pincur

2023. február 13.

Az első használat után kicsit csípett de hamar megszokta a.bőröm.Nagyon jó az illata,a krém állaga,zseleszerű,könnyen kenhető Az első felkenés után pihe szerűen lepergett,de ha vizes arcra vizes kézzel dolgozom el úgy tökéletes.Nagyon szépen kitisztult az arcom,halványodtak a pigmentfoltok,sima,és hidratált lett a bőröm.♥️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 13.

k001

2021. november 29.

20 éves koromtól használok L'Oreal arckrémeket, szemránckrémeket, persze kornak megfelelőt, nem is volt egy ráncom sohasem idáig. Legutóbbi néhány alkalommal a 3x-et vettem meg. Azt hittem, hogy olyan sokat nem számít, mivel amúgy is csak néhány naponta használtam, és mivel utálok kenekedni, főleg szilikonos cuccal, inkább elhagytam. Háááát...akkora vörös barázdákat álmodtam reggelente a szám köré, a szemöldökeim közé, meg a szemem mellé, hogy azt hittem, sírok. Próbáltam kenni az arcom natúr krémekkel, de nem segített, úgyhogy rohantam megvenni az újabb adagomat ebből, és hozzá az éjszakait is, pedig addig sose kentem magam éjjelre. Szépen rendbehozta a dolgokat, annak ellenére, hogy elég keveset alszom mostanában, teljesen vállalhatóan nézek ki, ránc nincs. Így most félve fogok újabb krémekkel kísérletezgetni, bár ha ennyiért teljesíti, amit kell, akkor végülis nekem rendben van, túlteszem magam a szilikonon, meg a parfümön. Annyi gond van vele, hogy hiába teszi rendbe a ráncokat, valahogy az össz bőrképemet mégse érzem elég ragyogónak csak tőle, ahhoz nekem kell néha egy vizes-sheavajas kenegetés. De ettől még abszolút csodaszer!
Az összetevőlista itt is elavult már, pl. methylparaben nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Az összetevőlista itt is elavult már, pl. methylparaben nincs benne.

FranceBlondie

2021. június 18.

Én éjszakára használom a nappaliját, szeretem. Szépen kisimítja a ráncokat, rövid távon is, persze alvással együtt működik igazán. Nem túl sűrű, a kombinált, helyenként viszont picit száraz bőröm szereti. A fényvédős változata a csillogás miatt nem jött be, ezért az anélkülit vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Lityko22

2021. március 18.

Nagyon kellemes illata van, lágy-selymes krém, de valóban nagyon sűrű testápoló állaga van. Bármennyit kenek az arcomra és várok a felszívódásra, utána apró darabokban pereg le, ha megdörzsölöm az arcom. Szerintem túlárazott, mert egy sima hidratáló arckrémnél nem ér többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Mercury91

2021. február 16.

Furcsa, tömény krém, ránctalanító hatása nulla. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Furcsa, tömény krém, ránctalanító hatása nulla. Nem újravevős.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Octyldecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Glucoside, Disodium Stearoyl Glutamate, Laureth-7
Illatanyagok: Methylparaben, Linalool, Isoeugenol, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos összetevő. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.