Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. április 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Kifejlesztette a L’oréal saját ápoló rúzsait Rouge Caresse néven, melynek a gyönyörű magyar modell, Palvin Barbi a kampányarca.

Ez az új formula eltér a hagyományos rúzsoktól. Lágy textúrájának köszönhetően könnyen kenhető, kényelmes viseletet biztosít. Színén és ápoló hatásán kívül enyhe fényt is ad az ajkaknak, ráadásul hat órán át véd a kiszáradástól.

HomlokPuszi

2017. március 1.

04-es Rose Mademoiselle nem elég pigmentált, foltosan fogja be a szám, olyan mint egy gyenge labellos ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

noemilenart

2016. szeptember 21.

A 01 Fashionista Pink árnyalatot szereztem be még tavaly Cannes-ban. Ez a hideg rózsaszín árnyalat jól mutat a világos bőrömmel és kék szememmel, főleg ha a szemsminkem egy kicsit füstös. Külön tetszik benne, hogy először vizes hatásúnak tűnik az ajkaimon, majd később ez eltűnik, de a szín ott marad. A hidratáló hatása meg csak egy plusz ahhoz, amiért szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

marazaniko

2016. február 9.

Nekem az Aphrodite Scarlet és az Impulsive Fuchsia árgyalatok szerepelnek a rúzsgyűjteményemben. Az első árgyalat egy nagyon szép halvány rózsaszínes-korallos szín, míg a második egy igazi dögös pink. Mindkettőt imádom, mégis az Aphrodite Scarlet a szívem csücske, simán felkenem napközben is legyen akár tél vagy nyár, szerintem nagyon szép színt ad az amúgy hófehér arcomnak. Az Impulsive Fuchsia számomra inkább egy bulihoz illő árnyalat, de ha éppen olyan kedvem van, akkor napközben is viselem. Tény, hogy nem tartoznak a legtartósabb rúzsok közé, de a textúrájuk és a csodálatos élénk színük miatt nálam mégis csillagos ötöst érdemelnek :)
Kár, hogy Magyarországon drogériákban nem kapható, én az sajátjaimat duty free shop-ban, illetve az iparfümérián vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

barbixd

2015. augusztus 8.

04-es Rose Mademoiselle árnyalatát használom, nagyon szép színe van, bár annyira tartósnak nem mondanám.
Mindenesetre szuper, nem ragadós, tartóssága miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Mindenesetre szuper, nem ragadós, tartóssága miatt 4 csillag

Alexandra91

2015. május 25.

02es árnyalatot vettem meg erősen leárazva. Tetszik szép a színe és nem csomósodik, nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Myselfie

2015. január 29.

Alapjában szeretem a L'oréal termékeket, ezeket rúzsokat viszont csak egy közepesre tudom értékelni.
Ajándékba kaptam a "Fashionista Pink" és a "Rose Mademoiselle" árnyalatot, nagyon örültem nekik, ám az eredménnyel sajnos nem túlzottan voltam kibékülve. Legnagyobb problémám a gyors kopás volt, ezen kívül egy kicsi szárító hatását is érzékeltem. Szerencsére nem szenvedtem velük veszteséget, de magamtól biztosan nem venném meg őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

rea3

2015. január 6.

Az első rúzs ami bevált volna, ha nem rontom el a színválasztást. A 301-es Dating coral árnyalatot rendeltem meg. Mostanában élek halok a korallszínért, de azt nem tudtam, hogy a számon egyáltalán nem illik hozzám :( Pedig olyan gyönyörű ez a rúzs :( A csomagolása is nagyon szép, viszont elég sok ideig kínlódtam a kupak (vagy micsoda) levételével :D
Kellemes viselni, tartós, szépen kopik, hidratál, elegáns fénye van, krémes, nagyon jó minőségű. Ha majd újra veszek rúzst, ez a típus biztosan köztük lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

laraworld

2014. július 24.

01 fashionista pink árnyalat van meg, ami egy világos, tejes rózsaszín.

Nem igazán vehető rúzs számba, hibrid kategória. A szín tetszene, de önmagától (semmi se éri az ajkat) eltűnik fél óra alatt a kezdeti összhatás. A felvitel után tehát kb 30 percig krémes és szép halovány rózsaszín színű, valamint egy szájfény szerű csillogással is rendelkezik. Ebből utána 1-2 óra erejéig egy mattabb, nagyon (nagyon!) enyhe szájszínezés marad csak vissza. Számomra ez még értékelhető valamennyire, de prognosztizálhatóan a legtöbben nem így fognak érezni. Tovább ront a helyzeten, hogy drogériás szinten ez drágább árazású is.

Őszintén meglepett, hogy a kifejezett krémes, sikló felvitel ellenére nem hogy nem hidratál, hanem kicsit szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

01 fashionista pink árnyalat van meg, ami egy világos, tejes rózsaszín.

sissy93

2013. november 23.

Hozzánk most hozták be újdonságként. Az ára a csillagokban (9€), de találtam egy gyönyörű barackos árnyalatot (Dating Coral), amiért még ennyit is hajlandó voltam kiadni.
A csomagolás igényes, a rúzs textúrája nagyon kellemes, szépen fed, kicsit fényes. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, csak kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

beautycase007

2013. július 1.

Eredetileg két rúzst akartam venni a 202-es és a 06-at, azaz a Impulsive Fuchsia-t és a Aphrodite Scarlet-et Törökországban, de végül a 202-et vettem csak meg, és nem bánom, hogy a másikból nem volt raktáron... imádom a színét, de nagyon nagyon kiszárítja a számat és egyáltalán nem tartós. A tervezett kedvenc nyári rúzs helyett bájos alkalmi rúzsként funkcionál jelenleg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.