L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Cintii, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Telt szín merész fénnyel.

bobekecske

2014. július 3.

Réges-régen volt egy ilyenem, pezsgőszínben: nagyon szerettem. Fényes volt és finom gyümölcsös illatú. Ma már lehet, hogy túl gyönygházas lenne az ízlésemnek, bár emlékeim szerint az a természetesen ható-ajakba olvadó fényes csillogású volt inkább. Ha még látnám valahol, elgondolkodnék újra a megvételén.
Az erősebb színűek valóban elég pigmentáltak voltak, de mai mércével egyáltalán nem tartós, így erősebben pigmentált szájfányből inkább valami tartósabbra neveznák be helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.