L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2012. június 11.

Kategória:   Fényvédők

SPF10 fényvédelemmel.

magnolia

2013. február 24.

Jó az illata, és az állaga, könnyen beszívódik. Nekem talán 20-as faktorú volt, ha rendszeresen kentem magam, nem égtem le. Biztos fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Heléna

2012. június 7.

régen használtam, arra emlékszek hogy isteni finom illata volt, soha nem égtem le vele, de sajnos nem is barnultam szinte semmit. a kupakja elég macerás, oldalra el kell tekerni, fejjel lefele tartva kell nyomni a flakont, és valahogy a kupak közepén préselődik ki a krém. állítólag azért lett ez így kitalálva hogy nem menjen bele homok, piszok:) összességében igen jó fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 7.