L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: landi, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Kategória:   Hajformázók

landi

2012. november 4.

Száraz hajam van,ha ezt használom,selymes,puha lesz a hajam,ápolja és tartást is ad,de nem lesz beton kemény a haj. Elégedett vagyok vele. Akinek zsirosodó a haja,annak nem ajánlom,mert nehéz,tömény hajhab,hajlamos elneheziteni a hajat,de száraz hajra szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

mucli0525

2012. július 30.

Szeretem ezt a hajhabot,göndörödő hajamra ezt használom nedvesen és nem fésülöm ki. akkor strandfrizura formát kapok,ami tetszik. a tartása 2 napig tart,utána viszont vagy meg kell mosnom vagy összefognom,mert elfekszem és úgy csúnya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.