L'Oreal Paris

Ár:   4210 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Cosmonaut, Módosítva: 2016. október 26.

Kategória:   Hajformázók

Segít az extrém volumen és a kócos, textúrált hatás elérésében.

nati1234

2017. augusztus 15.

Igen valóban teszi a dolgát ahogy az írva van dúsítt, de fixál is. Egy dúsító hajlakkhoz tudnám hasonlítani. Nem rossz kis termék de messziről fújatni a hajra jobb mint közelről (közelről eleget össze tapasztja a hajat) az illata is tipikus hajlakk illat nekem. Valóban nincs vele gond teszi a dolgát nálam 4* még azér tesztelem..

Update: nem nagyon használom már mivel a frissen mosott hajamat is zsírosnak mutatja. Inkább hajlakk mind dúsító, az ára sem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.