L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. október 16.

Rugalmas gömb-keféje lehetővé teszi a szempillafesték minden irányból való felvitelét. Vízszintesen - elcsípi a legvékonyabb szempillákat. Függőlegesen - eléri a rövid pillákat a tövüktől egészen a végükig. A szempillák íveltnek és hosszúnak tűnnek.

pinupnicky

2021. március 29.

Nagyon időigényes a használata. Nekem mindig csomósan sikerült csak felvinnem. Gyorsan lepereg, nem ajánlom senkinek, csak annak akinek kötélből vannak az idegei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Scarlett91

2014. január 7.

Szerettem ezt a spirált, bár szerintem kicsit idő igényes volt a felvitele. Szépen kiemelte a pilláimat, viszont nekem nem volt tartós 2-4 óra elteltével mindig akadt belőle a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

borntobe

2013. február 23.

Egyszer, még amikor kifutó volt, vettem egyet, mert érdekelt, és egy másik fajta Telescopic spirálom már volt, és bevált. Hát ez kicsit más...a gömbkefe nem tudom, miért lenne jobb, mint a sima, érdekes fél centinként végigmenni vele a szemen, a formája miatt könnyű vele maszatolni. A festék azt hiszem, elég ragacsos volt, úgy se volt túl jó, hogy egy másik kefét tettem bele. Nem tudom, hogy ez csak a kiárusítás miatt volt így, vagy amúgy se egy csúcs, vannak jobb spirálok ennél, de egynek elment kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Ksari

2012. október 21.

Tavaly karácsonyra Anyukámnak vettem egy arckrémet, ahhoz adták ezt ajándékba. Így tökéletesen megérte, mert jó kis spirál. De annyira azért nem jó, hogy teljes áron megvegyem. Ennél olcsóbb és jobb spirálokat is ismerek. Sőt a L'oreal-nak is van jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

esztickeh

2012. október 17.

én még tavaly decemberben vettem egyet rossmannban, ha jól tudom kifutó termék volt azóta nem nagyon láttam de én nagyon szerettem, a kefét meg kell tanulni használni, de nekem nagyon bevált, a szemzugokban is szépen lehet vele dolgozni. el is tettem a többi spirálomhoz :) szépen hosszabbítja és megemeli a pillákat. eredeti áron nem vettem volna meg mert 3-4ezer ft-ot szerintem azért nem ér.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.