L'Oreal Paris

Ár:   3910 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Fevi, Módosítva: 2012. december 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Szétválaszt, és hihetetlenül dússá varázsol minden egyes szempillát, a fényűzően drámai tekintetért. Hangsúlyos tekintet – a legnagyobb Volume Million Lashes kefe színtiszta fekete formulával a millió szempilla hatásért.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szilviams0118

2020. december 16.

akciósan vettem, de csalódnom kellett. Vártam a márkától megszokott minőséget, de ez eddig egy erős közepes. Elhasználom, de nem fogom újravenni

update: kenődik a legkisebb hő vagy víz hatására is, nagyon zavaró...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

update: kenődik a legkisebb hő vagy víz hatására is, nagyon zavaró...

LauraLabancz

2020. július 2.

A rengeteg dicsérő véleményt olvasva nagyon meglepődtem. Nekem valamiért sajnos egyáltalán nem jött be. Összetapasztja a pilláimat és egyszerűen nem tudom nem összekenni vele a szemhéjam, pedig ezer meg egy éve spirálozok már, úgyhogy nem vagyok kezdő. Sok-sok pepecseléssel lehet elérni vele ugyanazt a hatást, mint a kedvenc Maybelline spiráljaimmal egy rétegben. Sajnos nekem nagy csalódás volt, pedig szeretem a L'Oréal spiráljait. Elhasználom, mert sajnálom kidobni, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Tökéletesen dúsítja és hosszabbítja a szempillákat, hátrány kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Glam0ur

2019. szeptember 6.

Ebböl a családból ezt, az arany csomagolásút, és az extra black-et próbáltam ki, mindközül ez vált be a leginkàbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

DikieGirl

2017. október 15.

Ár-érték arányban is jó indulatú négy csillag. Egyszerűen nem adja meg azt a hatást (hosszt és dússágot) amit egy ilyen árú szempillaspiráltól elvárnék. A Rimmeles szempillaspirálok fele ennyibe kerülnek és - számomra - sokkal ütősebb a hatása.
Rétegezni nem lehet, hamar potyog és ehhez képest drága. Hát, nem is tudom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Rétegezni nem lehet, hamar potyog és ehhez képest drága. Hát, nem is tudom...

R3kaBarta

2017. augusztus 15.

Eleinte nehezen indult a barátságunk, meg kellett tanulni használni. Szép pillákat csinál, tartós is. Néha ha nagyon sietek, a felső szemhéjamat összekenem, de pillanatok alatt leszedem egy fülpiszkálóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Mexy

2017. április 21.

Nagyon régóta ezt használom, és mióta anyukámnak bemutattam, ő is csak ezt veszi :) Nem tudom, hogy a keféje ilyen jó, vagy maga a festék, de nagyon szép, nagyon sötét, nagyon hosszú dús pillákat csinál :) Érdekes, hogy mielőtt rátaláltam, többet is kipróbáltam ugyanebből a családból, és nekem egyik sem vált be..de semennyire...Ő pedig mindent tud, amit tudnia kell, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

honeymoon

2017. április 18.

Évek óta ezt használom. Ezzel lehet látni milyen hosszú pilláim vannak :) Ha csak egyszer kenem ki akkor is szép, de ha rámegyek még egy réteggel, az a bulizós fazont hozza ki :) És ennek a keféjét jobban szeretem mint a feketéjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

queenofhearts

2017. január 11.

Az ára nem a legkedvezőbb, mégis nagyon szeretem. Egy kicsit ragaszt, de nem vészes és szép sötét, nagyon jól hosszabbítja a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

hdori23

2017. január 7.

Imádom! Évek óta használom,mindig megkérdezik műszempillám van e annyira hatalmas göndör pilláim lesznek! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.