L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: spacegirl, Módosítva: 2014. április 25.

terez

2018. március 22.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam, azóta is újra veszem, már évek óta. Remekül dúsít és hosszabbít, tényleg építi a pillákat. Egy idő után (mint minden spirálnál) sűrűsödik a festék, ezt egy csepp vízzel lehet orvosolni, és újra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

tonic

2017. december 5.

Nekem is volt ilyen, szépen dúsított, szép hosszú szempillákat csinált,nagyon szerettem, azóta is jövök-megyek a spirálok között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

nandy.25

2017. december 4.

Minden idők legeslegjobb műszempillahatasú spiralja.Az budapesti Azsia Centerben lehet kapni ,2000-2500 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

merlyne

2014. április 24.

Sajnos a 3D-s változatot tudtommal nem gyártják már, a 4D-s a nyomába sem ér ennek. Minden idők legjobb spirálja volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Noncsikaaa

2013. december 10.

Nekem ez az örök kedvencem mind közül! Nem mindig tudom megvenni, mert ha nincs akcióban, akkor elég drága, de ez az egyetlen spirál, amiért -ha nagyon kell- nem sajnálom kiadni a 4000 Ft-ot!Egyszer mindenképp ki kell próbálni mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Yubiri

2013. október 26.

Régebben többször újravásároltam, - már bánom - de akkor nagyon szerettem, tényleg műszempilla hatású, hosszabbított, dúsított. Csomósít, aki azt nem szereti, ne ezt használja, ettől kb. olyan pilláid lesznek, mint a tincses műszempillától, és sokan inkább a 3D-t részesítik előnyben. Tuti nem fogom újravenni, mivel drága, és találtam olcsóbban is jó szempillaspirált vagy inkább nem spirálozok, de megadom az 5 csillagot, mert szerettem használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Tündérvirág

2013. augusztus 26.

Műszempillahatás!! Imádom!!! Bár az utóbbi időben olcsóbb szempillaspirált vettem, mert parfümökre, ruhákra költöttem inkább. De úgy érzem, visszatérek még ehhez. A legjobb szempilaspirál, amit eddig használtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

csillu

2013. július 30.

Szerintem minden idők egyik legjobb spirálja. Hosszabbít, dúsít, de közben nem csomósodik össze a szempilla. Igazán hatásos a látvány. Nekem alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

jibjab

2013. március 28.

Nagyon hosszú és viszonylag dús szempilláim vannak, de ez valami eszméletlen hatást produkált. Ennél jobban nem dúsított semmi, még a Clarins Wonder Volume szempillaspirál sem. Csomósodásra hajlamos, mint minden dúsító spirál és sajnos egy hónapi rendszeres, mindennapos használat után egyre jobban csomósodik és estére pergett is. nem vészesen, de valamennyire és ez főleg hosszabb használat után volt megfigyelhető, gondolom, ahogy száradt a tubusban a festék a használat miatt. Mivel nincs erre a hatásra szükségem a mindennapokban főleg alkalmakra használom és akkor nem zavaró, hogy 12-14 óra hordás végén pereg esetleg, mert csak egy-egy bulira vagy alkalomra használom és akkor ezt nem tapasztalom a hatás viszont elképesztő. Most a Glamour napokon 50% van rá a DM-ben és biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

bokihugi

2012. július 26.

Néha megengedtem magamnak 1-2 drágább szempillaspirált, így kipróbáltam ezt is. Nagyon szerettem. De egy csillagot le kell vonnom, mert nagyon hamar becsomósodott/beszáradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.