L'Oréal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. november 27.

Kiszerelés:   6,4 ml

A L'Oréal Paris Lash Paradise szempillaspiráljának vízálló változata.

• ellenállhatatlanul hosszú és sűrű szempillákat eredményez
  • formázott kefe
  • krémes összetétel
  • szuper finom kefe és ricinusolaj gondoskodik a kellemes alkalmazásról

sztike

2023. november 26.

Drogériás viszonylatban a L'Oreal az egyetlen márka, ami valóban vízálló, tartós szempillaspirált tud gyártani, nagyon régóta csak ezt a márkát veszem. Nagy, mindenre (napsütés, szél, hideg, meleg) könnyező, érzékeny szemeim vannak, ezért csak és kizárólag vízálló spirált használok hétköznapokra is. Évekig használtam a régi verziót, egyértelmű volt, hogy az újat is ki fogom próbálni. A kefe a régi maradt, nekem nagy kedvencem ez a homokóra fazon, könnyű vele dolgozni. Bár elsőre nagynak tűnik, nekem soha nem okozott problémát, gyönyörűen szétválaszt, igazi fluffy, legyezőszerű pillákat lehet vele formázni. Még anno a legelső használat előtt aggódtam, hogy túl sok festéket fog felvenni, de egyáltalán nem ez a helyzet, nem kell vele finomkodni, pont megfelelő mennyiséget vesz fel. Az új formula szerintem jobb lett, nem sűrűsödik be olyan hamar a festék, mint a régi verzió esetében. Nem pereg, nem fogja össze a szemkörnyéket nap végére sem, nem irritál, tengerparti nyaralás is sima ügy vele és Garnier kétfázisú sminklemosóval gond nélkül lejön. A teljes vízállósága mellett azt szeretem benne a legjobban, hogy nem keményíti, merevíti meg a szempilláimat, puhák, lágyak maradnak, mégis tartják egész nap a szempillagöndörítővel kialakított ívet. Must have nálam, minden téren tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 26.

ablakparkany

2023. november 25.

Kenyelmes volt hordani, a sima paradise spiralt mar amugyis szerettem. Nem pereg le a szem ala, tartos. Nem veszem ujra, mert nem szeretem a vizallo spiralokat lemosni, de ez egyeni preferencia

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.