L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

ÚJ L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - 842 Candyman
Ár: 2000 , Eladó: Eby92
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Vác, Budapest, fizetés: személyes átvétel Vácon/Budapesten vagy postázom (előreutalás után)
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - 842 Candy Man árnyalatban
Ár: 1150 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

vikimaja

2020. június 2.

A Sweet Tooth nevű árnyalat van meg belőle. Szép a színe, jól fed és mattra szárad de eléggé ragadós marad. Összességében nem rossz kis rúzs, de nem vennék több színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

cucumiajsu

2020. május 27.

A Candy Man árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe, az illata nekem kissé túl intenzív. Sajnos elég nehezed szárad meg, de ha megszárad akkor szép, egységes, viszont nekem nem túl egyenletes a kopása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Camillala

2020. május 8.

Az első pár alkalommal szerettem használni annyira, hogy megvettem a piros változatot is. A bézses verzió még elmegy, bár szárít és a színe már nem tetszik igazán, de a pirossal nagyon rosszak a tapasztalataim. Úgy kopik, hogy mikor tükörbe néztem sokkot kaptam, hogy így mászkáltam emberek közt. Evéssel lekopik egy része, de sajnos nem az egész. Vízzel soha nem szeded le, szappannal se. Úgyhogy rákentem még egy réteget napközben, így lett a borzalmas foltos eredmény. Mindig hordok rúzst, de ez nagyon kellemetlen viselet, ragad a szám. Nagyon nem ajánlom, sajnálom, hogy költöttem rá. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Clocleox02

2020. május 3.

Szépen mattra szárad, azonban ragadós, ha összeérintem az ajkaimat. Hosszan tart, alig lehet levakarni, és nagyon finom csoki illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

cukianyuci

2020. február 6.

Tegnap vettem a Dm-ben a 842 candy man árnyalatot. Hűvös picit lilás nude szín. Én nyár típus vagyok világos szőke haj szürkés kék szem és fehér bőr, szerintem a hűvösebb évszaktípusoknak ez egy nyerő árnyalat.
Tipp a száradáshoz ehhez és hasonló rúzsokhoz tátott száj pár percig ;) viccesen néz ki, de hatásos. Rohanva indultam ma reggel és még az autóban is tátottam a szám egy percig biztos ami biztos. Utána fixen marad, és minimálisan lehet érezni, hogy az ajkakon van. Tegnap egész nap bírta, olajos sminkeltávolítóval jól leszedhető, a micellás víz nem elég neki. Színválaszték jó, vannak hűvös színek, ami nem minden márkánál található meg a nude kategóriában inkább meleg barnák vannak többségben, de aki mást keres az itt nézzen szét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Diamond26

2020. február 2.

Nagyon szuper folyékony rúzs, szinte lerobbanthatatlan. Nekem a Candy man árnyalat van meg belőle, ami kicsit mályvás bézses, nagyon szép nude árnyalat. Viszont nagyon jól alá kell hidratálni, mert nagyon szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

KarVivien

2020. január 12.

A számat nekem szárította, egy picit el is színeződött a számom, így teljesen más árnyaltot kaptam a végére, mint amit szerettem volna. Az illata tényleg csokoládé, így néha meg is éheztem tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

BPetra22

2019. december 13.

Nehezen felvihető, alig akar megszáradni, ragad mint állat, viszont ha egyszer megszárad, a bomba nem robbantja le rólad. Csakis kizárólag gyönyörű, hidratált ajkakra ajánlom, mert az én száraz ajkaimon nagyon hülyén tud állni, olyan szinten matt.
Az illata nagyon finom csokis.
Én két árnyalatot vettem meg belőle, de újra biztos nem fogom venni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Az illata nagyon finom csokis.
Én két árnyalatot vettem meg belőle, de újra biztos nem fogom venni...

Krisztiina

2019. december 13.

Ragad, ragad, ragad és ragad! Elviselhetetlenül. Sose szárad meg. Hordhatatlan és végtelenül kényelmetlen. Még 50%-os akcióval is megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

KozmaNikolett2001

2019. november 30.

Első sorban az tetszett meg benne hogy illatos , amit nagyon szeretek egy ilyen ruzsban , viszont ez a csoki illat nekem nem csokinak mondhato inkabb muanyag illat, de ezt leszamitva nagyon tetszik az allaga , a kiszerelese es a tartossaga. Osszessegeben szerintem egy nagyon jo termek nekem 5* az illata miatt nem vonok le csillagot mivel nem annyira zavaro szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.