L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Mosizso
Állapot: egyszer próbáltam ki, nem saját ecsettel vittem fel :), Helyszín: Szekszárd - Kaposvár, fizetés: előreutalással
Ár: 2500 Ft , Eladó: dorigurban
Állapot: Egyszer próbált, nem akartam a tesztert felkenni, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki átutalással
cukianyuci

2020. február 6.

Tegnap vettem a Dm-ben a 842 candy man árnyalatot. Hűvös picit lilás nude szín. Én nyár típus vagyok világos szőke haj szürkés kék szem és fehér bőr, szerintem a hűvösebb évszaktípusoknak ez egy nyerő árnyalat.
Tipp a száradáshoz ehhez és hasonló rúzsokhoz tátott száj pár percig ;) viccesen néz ki, de hatásos. Rohanva indultam ma reggel és még az autóban is tátottam a szám egy percig biztos ami biztos. Utána fixen marad, és minimálisan lehet érezni, hogy az ajkakon van. Tegnap egész nap bírta, olajos sminkeltávolítóval jól leszedhető, a micellás víz nem elég neki. Színválaszték jó, vannak hűvös színek, ami nem minden márkánál található meg a nude kategóriában inkább meleg barnák vannak többségben, de aki mást keres az itt nézzen szét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Diamond26

2020. február 2.

Nagyon szuper folyékony rúzs, szinte lerobbanthatatlan. Nekem a Candy man árnyalat van meg belőle, ami kicsit mályvás bézses, nagyon szép nude árnyalat. Viszont nagyon jól alá kell hidratálni, mert nagyon szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

KarVivien

2020. január 12.

A számat nekem szárította, egy picit el is színeződött a számom, így teljesen más árnyaltot kaptam a végére, mint amit szerettem volna. Az illata tényleg csokoládé, így néha meg is éheztem tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

BPetra22

2019. december 13.

Nehezen felvihető, alig akar megszáradni, ragad mint állat, viszont ha egyszer megszárad, a bomba nem robbantja le rólad. Csakis kizárólag gyönyörű, hidratált ajkakra ajánlom, mert az én száraz ajkaimon nagyon hülyén tud állni, olyan szinten matt.
Az illata nagyon finom csokis.
Én két árnyalatot vettem meg belőle, de újra biztos nem fogom venni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Az illata nagyon finom csokis.
Én két árnyalatot vettem meg belőle, de újra biztos nem fogom venni...

Krisztiina

2019. december 13.

Ragad, ragad, ragad és ragad! Elviselhetetlenül. Sose szárad meg. Hordhatatlan és végtelenül kényelmetlen. Még 50%-os akcióval is megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

KozmaNikolett2001

2019. november 30.

Első sorban az tetszett meg benne hogy illatos , amit nagyon szeretek egy ilyen ruzsban , viszont ez a csoki illat nekem nem csokinak mondhato inkabb muanyag illat, de ezt leszamitva nagyon tetszik az allaga , a kiszerelese es a tartossaga. Osszessegeben szerintem egy nagyon jo termek nekem 5* az illata miatt nem vonok le csillagot mivel nem annyira zavaro szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 30.

Judy101

2019. november 30.

Ez a nagybetűs RÚZS. Nem keresek tovább, ezt veszem újra, ameddig csak elérhető lesz. Könnyű, nem érződik, hogy fent van, nem ragad, nem kopik, hosszú órákig nem kell hozzányúlni, akár eszek, akár iszok, vagy épp pusziszkodok. Az illata csak plusz extra, nem ezért vettem. A márkától a Lip paint matte rúzst ismerem, ahhoz tudnám hasonlítani, de ez attól jóval könnyebb állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Sissy01

2019. november 17.

Egy ideje szemeztem vele, csábított hogy csóki illata van de sokaltam az árát. Igy kupon napokon elhatároztam hogy kipróbálok egyet... Eleinte a Candy Man árnyalatot néztem de rózsaszines árnyalat nálam mindig kérdéses, végűl a párom mondta hogy legyen a Cacao Crush, biztos nagyon jol fog állni, és igy is lett! Nagyon szeretem,csodálatos színe van, a tartóssága is megfelelő,annyi hibája van hogy nem szárad le teljesen...de meglehet szokni. Viszont teljes áron szerintem nem éri meg.

Idő kőzben próbálgattam, de sajnos azt kell hogy mondjam hogy többszöri alkalom után sem lettünk jóba...Miután felkenem egyszerűen ragacsos marad...a szám belső felén nagyon csúnyány,darabosan kopik...A tartósága nem rossz, de nem venném meg újra. Az se biztos hogy valaha el fog fogyni...Ugyhogy csalódás. Igy 2 csillagra változtatom az értékelést, mert imádom az illatát, és nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

szandus95

2019. november 4.

Nagyon tartós, az illata nos hát..ha ugyanolyan finom is lenne már biztosan megettem volna :D az egyetlen ami nem tetszik, az a színei. A világosabb árnyalatok annyira sápasztottak, hogy a tükörbe nézve megijedtem saját magamtól. Halloweenra tökéletes. Én egyébként fel szoktam alá vinni egy sötétebb színt ami ellensúlyozza. Az erősebb színei viszont nagyon szépek, a cacao crush a kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

dunaimano

2019. október 30.

Nagyon érdekelt ez a rúzs, tavaly nagy kampány övezte én meg a csokit is imádom, szóval tudtam, hogy előbb-utóbb kipróbálom. Nem számítottam nagy dobásra, de ahhoz képest is óriási csalódás. Az illata oké, isteni, csokoládé. Az applikátor gyatra, de ki mit szeret, én nem ezt. Viszont maga a rúzs... Na, hát miután felvittem, az istennek nem szárad meg, ragad, fúj. Egy idő után úgyse bírom, összecsukom a szám, és bumm! Ennyi volt, a szám belső részén undorító, darabos, ragacsos, ehh... Hát nem tudom el fog-e fogyni valaha, vagy inkább kidobom. Rettentő kényelmetlen viselni, kellemetlen ahogy kopik, hordhatatlan. Próbáltam úgy is, hogy púdert teszek a tetejére, de nem tudom mennyit kellett volna, mert nem segített semmit. Kár érte, az ajkaimról tényleg lerobbanthatatlan lenne, csak hát ez az összeragadás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.