L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: Fanni31
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel: Nyugati pu., Árpád híd, Vác
Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cremeviki

2021. augusztus 31.

Nekem a 844-es Sweet Tooth van meg, de sajnos ez a krémes barna nem az én világom. Egy kis rózsaszínnel próbáltam vegyíteni, de így se adta ki a megfelelő árnyalatot.
Az illata mennyeien csokis, folyton csak nyalogatnám a számat, de sajnos ízre nem olyan jó már! :D
Viszont nekem abszolút nem tartós, ezért csak 3 csillag... kár hogy ennyi pénzért nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Piko888

2021. augusztus 9.

Nagyon megtetszett a "candy man" árnyalat, bár az árát sokalltam, kuponnal nem volt vészes. A szín gyönyörű, szerintem, mások szerint sápaszt. Olvastam, hogy tartós, de ez konkrétan levakarhatatlan. Itthon teszteltem egész nap, ettem, ittam, meg se moccant. Végül arcápoló olajjal tudtam leszedni. Az, hogy enyhén ragacsos marad, engem nem zavar, sehol nem hagy nyomot, viszont rettenetesen szárít, nagyon beül az ajkak ráncaiba, ami egy idő után nem túl szép. Ezt végül kétféleképpen tudtam kiküszöbölni: vagy jó töményen ajakápolózok előtte, ebben az esetben nem lesz olyan matt és nem is olyan tartós, de legalább nem csúnya. Vagy csak egy-egy pöttyöt teszek az ajkaimra és ujjal elmasszírozom rajta. Így a szín nem olyan intenzív, de egyenletesebben terül.
Az illatanyag szerintem felesleges, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem isteni ez a kakaós illat.
Cserepes ajkakra no go, de valószínűleg újra nem veszem a macerás applikáció miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

MissSejla

2021. július 3.

A volupto choko van meg, szep hűvös barna, szeretem, foleg osszel es telen. Tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

sarah0425

2021. március 16.

Nagyon finom illata van. Viszont egyetlen bajom vele, hogy a szín amit választottam nem a legjobb nekem 😅 sápadtabbnak tűnök benne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

mattmania

2021. február 6.

A színeit imádom, a tartorsága közepes, érdemes külön ecsettel nagyon vékonyabb felvinni a szép hatásért mert a rúzs aplikátora nagyon sok mennyiséget vesz fel amitől nem szárad meg és darabosan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 6.

Purrfection

2020. december 23.

Csoki imádóként ez a rúzs engem teljesen meg vett kilóra!:) Szinte minden alkalommal amikor felkenem úgy érzem legszívesebben bele harapnék annyira kellemes csokoládé illata van :) Először a világosabb "Sweet Tooth" árnyalatot vettem meg, aztán be szereztem egy sötétebbet is az "Oh my Choc"-ot is, nagyon tartós és nem szárítja az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Sz0ll0s1

2020. szeptember 16.

Nagyon finom, csokis illata van, ami engem rögtön megfogott és a "candy man" árnyalatot meg is vásároltam. Sajnos nekem egyáltalán nem vát be, nagyon szírította a számat, és nagyon csúnyán meg is látszott, mikor picit szárazabb volt alatta a szám. Emellett csúnyán, foltosan kopott, lemosni viszont szinte lehetetlen volt, arról nem is beszélve, hogy a számon egy ilyen világos, lilás árnyalatot vett fel, és konkrétan úgy néztem ki vele, mint aki meghalt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Glam0ur

2020. szeptember 2.

“Candy man” árnyalat tulajdonosa vagyok. A ruzst hasznalom önmagában is, de nagyon szeretem kombinálni a márka szatén fényü ruzsaval “J Lo’s Nude” -val.
Eloszor vekony retegben, szigoruan ecsettel felkenem a folyekon “LES CHOCOLATS Candy man ruzst” majd a J Los szatén fenyu ruzsaval egeszitem ki es a vegeredmeny szupertartos, termeszetes ajkak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

vikimaja

2020. június 2.

A Sweet Tooth nevű árnyalat van meg belőle. Szép a színe, jól fed és mattra szárad de eléggé ragadós marad. Összességében nem rossz kis rúzs, de nem vennék több színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

cucumiajsu

2020. május 27.

A Candy Man árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe, az illata nekem kissé túl intenzív. Sajnos elég nehezed szárad meg, de ha megszárad akkor szép, egységes, viszont nekem nem túl egyenletes a kopása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.