L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick 862- Volupto Choco árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: Belyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
rvanessa

2019. április 23.

Candy Man árnyalatot szereztem be a Glamour napokon, jó a színe rózsaszínes nude szín, nekem nem ragad, tartós is, és én lemosni is simán letudtam! Szerintem jó kis rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Sissy01

2019. április 18.

Egy ideje szemeztem vele, csábított hogy csóki illata van de sokaltam az árát. Igy kupon napokon elhatároztam hogy kipróbálok egyet... Eleinte a Candy Man árnyalatot néztem de rózsaszines árnyalat nálam mindig kérdéses, végűl a párom mondta hogy legyen a Cacao Crush, biztos nagyon jol fog állni, és igy is lett! Nagyon szeretem,csodálatos színe van, a tartóssága is megfelelő,annyi hibája van hogy nem szárad le teljesen...de meglehet szokni. Viszont teljes áron szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

spacemonkey

2019. április 16.

Az "Oh my choc!" (hideg tónusú piszkos/szürkés barna) árnyalatra ruháztam be először a pontapokon, és nagyon megtetszett, úgyhogy vettem még kettőt - a "Tasty Ruby"-t (vörös) és a "Cacao crush"-t (sötét bordó-barna).
Iszonyatosan tartós! Ilyennel még nem találkoztam. Bátran eszem-iszom, hozzáérhet bármihez, miközben a sminklemosóm pillanatok alatt lehozza este - nagy kényelem, hogy nem kell nap közben gondolni rá. :) Ragadni tényleg ragad, de felvitel után 1-2 órával már nem - utána a ráncokat tényleg kihozza, de szerintem valahol várható volt hogy egy ilyen tartós réteg beleül a ráncokba, úgyhogy elnézem neki. Nekem összességében bevált, elégedett vagyok vele. :)

Azt azért szeretném a leíráshoz hozzátenni, hogy a választék nem volt ilyen nagy, 12 árnyalatot sehol nem találtam - én csak 7-tel találkoztam. Az ára is jóval magasabb, 4000 ft magasságában mozog egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

bogi19

2019. április 16.

Nekem a Candyman árnyalat van meg ami egy nagyon szep lilas/rozsaszines nude szin. Az illata nagyon finom de szerencsere nem tart sokáig. Fél napnál többet nekem nem igazán bír ki újra kenés nelkul de vallalhatoan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Flortim

2019. április 16.

Nos, Glamour napon ruháztam be rá! Teljes árát sokallom kissé! 2 árnyalatot vettem: Box of chocolates és a Candymant. A Box of chocolates színárnyalat nekem nem jött be, hulla sápadt kinézetet ad... a Candyman viszont pont az én színem. Szerintem egész tartós kis rúzs, bár étkezés után belülről megkopik kissé. Krémes, finom csoki illatú, kissé olyan a használata, mintha csokival kenném be a szám! Nálam nyerő lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

HoneyBB

2019. április 13.

Ahogy megjelent beszereztem az összes árnyalatot (rúzs mániám van és szerencsére minden árnyalat jól áll), de meg is bántam! Ragad, nem tartós, kiszárítja az ajkamat és szívószálon/poháron rajta marad a rúzs.
Ha valaki tud valami praktikát mivel tehetném tartóssá az legyen szíves írjon! :) nem szeretném kidobni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nicolebunny

2019. április 11.

Candy Man árnyalatban vásároltam meg, jó sok helyet végigkutattam, mire valahol találtam belőle. Az illata mennyei csokis, ami felkenés után egyből elillan. A szín maga kicsit szürkés-rózsaszínes, de nekem nagyon tetszik, és a Revolution Iconic 3 paletta színeivel remekül harmonizál. A használata előtt mindig carmex-et használok ,amit felkenés előtt letörlök, így nem szárít, viszont az ajkamon lévő ráncocskákat kiemeli. Hamar szárad, viszont érezni, hogy a számon van. Sajnos megfogja a poharat, amiből iszok (és ha nem törlöm le egyből, nagyon nehéz lemosni róla:)), és a szám közepéről kopik, de könnyen javítható. A nap végén csak sminkletörlő kendővel tudom a szám külső részéről eltávolítani. Nem tökéletes, de majdnem. :) Már kezdek belenyugodni, hogy nincs olyan rúzs a világon, ami az én szám közepéről ne kopna le... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

annajeney

2019. április 2.

Rendben, finom az illata. Az állagára sincs panaszom. Viszont ez a szín választék... Talan a bordó elfogadható, a többi felkenve mind hulla szürkés beütésű. Nagyon nem jön be ez a kollekció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

BelleDeJour

2019. március 29.

A Candy Mant vettem meg, használom is, a szőke hajamhoz szép árnyalat, de biztosan nem veszem újra. Sokáig lehetetlennek tartottam lemosni, aztán rájöttem, hogy olajos bázisú lemosóval gyerekjáték, minden mással keményen küzdöttem vele. Az illata szuper, ám nehéz egyenletesen eloszlatni, nekem szárítja is a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 19.

Nagyon kellemes, csokis illata van és tartós is csak az a kár hogy ragadós. Kicsit szerintem túlzás az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 19.