L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2015. október 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

A legendás Million Lashes kefe ívelt változata, ami befog minden szempillát. Az ívelt alak tökéletesen illeszkedik a szemhéjhoz, intenzív, göndör és sűrű szempillákat eredményezve a tövektől a végekig befedve. A vad fényes fekete formula intenzív feketévé öltözteti pilláidat, megalkotva számunkra a felvillanó vadmacska tekintetet.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

detti23

2019. július 13.

Glamour napokon vettem féláron. Az elején nagyon nem tetszett, alig csinált valamit a pilláimmal, nagyon híg volt a festék. De mondom csak elhasználom, ha már megvettem. Aztán pár hét múlva ahogy sűrűsödni kezdett a festék sokkal szebb végeredményt tudtam vele érni. Sőt kifejezetten szépek lettek a pilláim, intenzív feketék és íveltek. Teljes áron biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

bogmir

2019. május 10.

Sajnos elég nagy csalódás...semmit nem csinál a pilláimmal, szinte alig viszi fel a festéket, csak a harmadik réteg után látszik meg valami, nagyon lassan szárad meg, így addig simán összevissza kenődik, aztán borzasztóan nehéz lemosni is. Az egyik legrosszabb amit próbáltam eddig, ráadásul tényleg nem olcsó spirál. Egyetlen pozitívum, hogy peregni nem pereg. Szóval ha valakinek sok ideje van rétegezni akkor el lehet érni vele valamit(minimálisan), de számomra egy semmilyen termék:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Dorci94

2019. április 26.

Eddig az Extra Black változatot használtam, gondoltam most beújítok erre. Szépen fedi az összes pillát, dúsítani nem dúsít ugyan, de erre nekem nincs is szükségem. A szempilláim, hosszúak és dúsak is csak kiemelésre használok spirált. Egyetlen hibája, hogy nehezen lehet lemosni... esténként nagyon sokszor át kell menni rajta micellás vízzel mire eltűnik, miközben a hagyományos társa pikk pakk lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Yuyu

2018. július 4.

Uh, hát elég nagy csalódás volt számomra. A mostani Glamour napokon vettem meg 50%-al, szerencsére. Direkt egy göndörítő szempillaspirált kerestem és amikor megláttam a boltban a keféjét rögtön megtetszett és hazahoztam. Tudni kell, hogy nekem nagyon egyenes szempillám van, de még egy sima is többet göndörít, mint ez. A színe nem annyira intenzív fekete és sajnos egyáltalán nem düsít (igen, tudom ez nem erre van), de így végeredményben kb. semmit nem csinál. :( Szóval én olyanoknak ajánlanám, akiknek szép, hosszú, göndör pillájuk van, mert nem vesz fel túl sok festéket.És ami még fura vele, hogy olyan darabosan jön le a lemosóval, szóval nem potyog vagy ilyesmi csak máshogy jön le, ha lemossuk. Másnak is ilyen?

Update: Nemhogy megkedvelni nem sikerült, de csak még méllyebbre süllyedt a szememben. Amellett, hogy nem dúsít, hosszít vagy göndörít, nagyon vizes a formulája ami miatt nagyon lassan szárad meg. Emiatt akár hányszor tüsszentettem szempillaspirálozás után, biztos hogy a szemem alatti területen landolt, újabb bosszús reggelt okozva nekem. Nehezen lehetett letörölni a szemhéjról is ,mert nem száradt meg, így csak elmaszatolódott. Nagyon drága szempillaspirál a semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Petrappp

2018. május 22.

Nem vagyok oda érte, pedig annyira drága volt. Túl sok festéket visz fel és valahogy nem lehet a pillákat szépen ívelni a kefével. De azért még próbálkozom vele, hisz alig használtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

lixia168

2018. április 6.

Regota hasznalom ezt a spiralt! Szep ivelt szempillam lesz tole.Egyenlore nem cserelnem le masikra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Ramri

2018. március 20.

Nagyon szeretem a loreal termékeket, de ez nem annyira jött be. Sok festéket vesz fel maga az ecset, hiába próbálom leszedni, akkor sem az igazi. Illetve szerintem hamar beszárad, darabos lesz.

Volt pillanat amikor egész jó volt, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Volt pillanat amikor egész jó volt, de nem az igazi.

bednem

2017. július 7.

A kefe nagyon jó. Fél évig biztosan elég. Ezt követően úgyis illik cserélni. Lehetne olcsóbb és tényleg kevesebb festék kerülhetne egy adagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

micirpicir

2017. július 2.

Mivel megvan már a kedvenc drogériás spirálom, magamtól ritkán kísérletezek. Ezt ajándékba kaptam, olyan embertől, akinek nagyon bevált. Sajnos rajtam nem működött, lehet szemforma-anatómia kérdése is. A szemhéjam mindig festékes lett tőle,túl sok festék is kerül a kefékre. Színe rendben volt, intenzív fekete. A lemosással sem volt bajom. Mivel nem szerettem a reggeli macerát, ami a korrigálással járt, kiiktattam a szekrényből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Candy21

2017. február 24.

Nem rossz spirál de tényleg sok festéket felvesz a festék állaga eléggé híg és ezért szokása össze tapasztani a pillákat de egy szempilla fésűvel szépen szét lehet szedni a színe igazi mélyfekete és nagyon tartós elég jól hosszít és ível hétköznapokra tökéletes csak az a baj vele higy nagyon nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.