L'Oreal Paris

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: nvfanni, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Ecsetek

Kétvégű ecset az egyszerű arckontúrozásért

"Használja az ecset lekerekített végét a világosabb árnyalat felvitelére (például: homlokra, szemek alá) és dolgozza el a kiemelő hatás érdekében. A sötétebb árnyalatot az ecset vágott végével helyezze fel (például: arccsontra, a homlok külső széleire és az állra) és dolgozza el a formázó hatás érdekében."

orsolya8828

2016. augusztus 2.

Bevallom én picit jobb ecsetre számítottam, mivel egy nem luxuskategorias márka ecsetéhez képest eleg huzos az ára.. Sajnos nincs ráírva milyen szőrből van, de szerintem műanyagból, és ez érezhető is a használatnál, úgyhogy nekem ez csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.