L'Oréal Paris

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bebiz, Módosítva: 2016. november 25.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett bőrre való anti-aging/lifting szérummal dúsított könnyű alapozó.

5 árnyalatban kapható

adrihodi

2018. január 17.

nagyon imádom, de úgy láttam, hogy eltűnt a polcokról :( tud valaki ehhez hasonló alapozót? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

franciska99

2017. december 21.

Nagyon szeretem ez azt alapozót, az ediggi legjobb amit használtam. Múltkor újra szerettem volna venni, de nem találtam a dm-ben. Lehetséges hogy már nem gyártják? Nem tudj valaki hol tudnám beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Langelica

2017. augusztus 13.

Jó kis alapozó. Sikerült a színt is eltalálnom. Szinte kisimítja a bőrt. Apró csillámok vannak benne, de arcon nem látszik.Fedése tökéletes, mégsem maszkos. Pár évet letagadhatok, ha ezt használom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

angi00

2017. április 15.

Imádom! tökéletes fedést biztosít, és egyáltalán nem lesz tőle száraz a bőröm! Reggel felkenem és este is szuperül mutat:) a minimum az 5 * :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Moneszka

2017. április 13.

Nagyon nagyon jó! Örülök ,hogy rátaláltam! Könnyű, szuper fedés! Glamour napon vettem féláron, de ha elfogy teljes áron is megveszem! Nagyon szépen takar, kevés is elég belőle. Nem zsíros!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 13.

bebiz

2016. november 16.

Glamour napokon szerettem volna egy alapozót és erre a termékre esett a választásom. Mivel már túl vagyok a negyvenen ezért fontos, hogy az esetleges kis ráncocskák stb. ne legyenek olyan feltűnőek. Ez a termék egyszerűen zseniális, nagyon könnyű a texturája, de mégis látványos fedése van és tökéletesíti az arcbőrt, nagyon könnyen eloszlatható és építhető is, de nincs maszkhatása. Nekem simán bírja az egész napot, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.