La Danza

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes gyümölcskivonatok valódi koktélja!
Tisztítja, frissíti, védi a bőrt. Használata a vitaminos arctisztító után ajánlott, javítja a bőr szerkezetét, ragyogóvá, feszessé és rugalmassá teszi azt.

A következőket tartalmazza:

• Kigelia Africana (kolbászfa), amely tonizálja és fényessé teszi a bőrt.
  • hibiszkusz gyümölcskivonat, amely javítja a bőr szerkezetét és csökkenti az öregedés jeleit.
  • mangó, kiwi és papaya kivonatok, amelyek zöld tea kivonattal kiegészítve helyreállítják a bőr vízháztartásának egyensúlyát, kisimítják az arcvonásokat.

Ár: 10.000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 22.

Ezt a gyümölcsös bőrfrissítőt a vitaminos bőrtisztító után használtam. Az eredmény szemmel látható. A bőr szinte megfiatalodik, kisimul tőle. Az állaga és illata kiváló, viszont az ára kicsit borsosnak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 22.