La Martina

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cocco, Módosítva: 2019. május 3.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: aromás,woody-spicy

Fejjegyek: bazsalikom, bergamott, citrom, mandarin

Szívjegyek: bors, kakukkfű, kardamon, szegfűszeg

Alapjegyek: cédrus, pacsuli, pézsma, vetiverfű

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cocco

2019. június 27.

Egy krapektől vettem 20ml üveges maradékot. Egyszer 2-3 éve szagoltam és akkor tetszett, most meg nagyon jó áron jött szembe, gondoltam egy próbát megér. Még ismerkedünk, eddig nem is ájultam el, de nem rossz ez. Kifújáskor támadnak a citrusok 1000-el, de elég komplexnek hat az illat. Kis virágosság is van benne a pacsulitól és egyre jobban jönnek fel a fűszerek, melyek szép lassan átveszik a hatalmat.Kakukkfű, szegfűszeg, bors. Én mintha a szegfűszeget érezném leginkább. Illetve a vetiver földességét egy nagyon picit érzem.Leszáradásnál a cédrus elég tartósan ott marad, alapot biztosítva az egésznek. Száraz, fűszeres. fás érzetet kelt. Összességében érdekesnek találom az illatot, inkább hűvösebb időben tudom elképzelni. Most tavasszal még nem rossz, de sztem 20 fok felett már túl fűszeres lesz.Ősszel leszek kíváncsi mit mutat. Az üveg kicsit olcsónak hat, a műanyag kupak nem szorul tökéletesen. Szillázs átlagos, tartósság 5-6 óra. Megjelenés 2008, parfümőrt nem találtam.

Update:
Egész jól összebarátkoztunk. Ebben az esős időben kellemes a citrusok, fűszerek keveréke. Picit púderes hatást is kelt. Elegáns ruhához passzol eléggé.

Update2:
30 fok felett is működik! A fűszerek ellenére. Csak este mertem kipróbálni, de a vacsoránál kellemes viselet volt az étteremben. Adok is neki még egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Update:

Update2: