La Mer

Ár:   $80   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   $80
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Sokoldalú ecset természetes szőrrel, hihetetlenül puha fejjel. Tökéletesen viszi fel a por alapú termékeket. A fedés változtatható az ecsetre felvitt mennyiséggel.

Tarzicia

2020. március 24.

A Sisley Phyto Poudre Libre púderről nemrég váltottam a La Mer-re. A parfümériában szemeztem már egy kicsit ezzel a púderecsettel, mondván az lenne hozzá az igazi, gondoltam, majd valamilyen kuponos napon visszatérek a tetthelyre és lecsapok rá. Időközben teljesen véletlenül itt a piactéren sikerült beszereznem egy új példányt, innen is még egyszer köszönöm a kedves eladónak.
A legpuhább szőrű ecset, amivel valaha találkoztam, igazi luxus darab. Hihetetlen tapintása van, cirógató érzés használni. A feje nem túl tömött, nem túl laza, enyhén csúcsosra kerekített, pont beleillik a tégelybe, könnyen szabályozható vele a felvett púder mennyisége. Szép a fehér nyél az ezüsttel, nekem jobban tetszik, mint a fekete; pont jó a hossza és a vastagsága is, jó kézben tartani. A szőr színe is jópofa, hogy ilyen kétféle színű, ombre-szerű.
Nagyon jó minőségű, szerintem sokáig tudom majd használni, csillagos ötös, csakúgy, mint a púder is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

Cannes

2019. február 7.

Imadom pihe puha nagyon jo vele dolgozni super

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Imadom pihe puha nagyon jo vele dolgozni super