La Perla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenési év: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos (pezsgő, narancsvirág, egzotikus virágos jegyek, vadeper, karamell, ámbra)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vadvirag919

2020. december 29.

Kis fújósom van pomme.tól, és tényleg várni kell vele, mert az első 10-15 perc az nem az igazi. Először majdnem megreptettem a kuka felé azt a kis mintát, amikor orrba vágott a narancsvirágos pezsgő... És itt konkrétan a pezsgő illatára gondolok, arra az édeskés alkohol szagra, amit megfejeltek némi virággal. Természetesen azért egyszer élünk alapon magamra fújtam, és egy órával később már meg akartam enni magam. Úgy tűnik a karamell a gyengém. Rosszabb napokon a pezsgős virág fél óráig is kitart, viszont ami utána van az annyira jó, hogy ha lehetne kapni elgondolkoznék azon, hogy megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

pomme

2020. április 30.

"Kivárós" parfüm, csak hogy ilyen értelmesen fogalmazzak. Frissen fújva nekem túlságosan hasonlít a "sima" La Perla Divinákra (EDT+EDP). Fragin olvastam, hogy a Victoria's Secret Strawberries and Champagne pótlására vették, hát nem gondoltam, hogy ekkora űrt hagyott egy ennyire egyszerűnek hangzó illat (nem ismerem, így inkább nem szólom le).
Szóval az elején ugyanolyan pirosbogyós-friss, mint az anyaillat, a pezsgőnek itt szerintem nem szó szerint az illatát kell érteni, hanem az "érzését" :D mint a jég illatjegynél. Szóval érzésre megvan a pezsgő, friss, játékos és hucut az eperrel, de ne gondoljatok semmiféle alkoholos szagra, pláne ne bubis szőlőre :P Ahogy szárad, előjön a karamell, és így még tökéletesebb lesz. Nem lesz csömören édes, de azért karamell :) 4 csillagot egyedül azért adok, mert az elejét nem szeretem, hiába csak 5-10 percig tart, és tudom, hogy nem igazságos, de akkor is :P Az elején a virág nagyon karcol, ezért is menekültem mindig fejvesztve a fehér virágok láttán, de azóta már rájöttem, hogy nem feltétlenül kell az első fél perc alapján ítélni. Papírcsíkon ne próbáljátok, ott örökre olyan szaga marad, mint egy 60+osoknak szánt Oriflame illatnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.