La Perla

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. február 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatösszetevők: feketeribizli, körte, őszibarack, narancsvirág, jázmin, bazsarózsa, ibolya, pacsuli, vanília, pézsma

Lin

2018. március 30.

Csodálkozom, hogy én vagyok az első veleményező! Véletlen találkozás volt, de nem bántam meg. Végre egy illat melyben narancsvirág van és nem veszi el a teret a többi összetevőtől. Kifújás után picit megijedtem, olyan gyógyszeres szagú, aztán pár pillanat múlva átveszi a szerepet a roppanós babarózsa és szép sorban jön a feketerivizli egy kis barackkal. Tavaszi, friss illat, nincsen benne semmi bántó, annyira emlékeztet az illata valamire, de sehogy nem jövök rá mire??? Simán elmegy négy évszakos illatnak is, rajtam még tartós is. Egy szó mint száz, jó kis illat az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 30.