La Prairie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kíméletes, alapos tisztítás, bársonyosan puha, feszes és illatos bőr. A Cellular Energizing Tusfürdő a tökéletes kényeztetés egy fárasztó nap után. Természetes összetevői és a La Prairie Exkluzív Sejt Komplex (serkenti a bőr természetes regenerálódási folyamatát) segítségével táplál és revitalizál, megnyugtat és hosszan tartó hidratálást biztosít.

Mayoranna

2017. december 13.

Megvettem és alig vártam,hogy zuhanyozhassak vele, mert a testpermetet imádom,gondoltam így tobzódom majd az élvezetekben
nyáron, vagy a téli wellness igazi luxus kiegészítője lesz.
Hát,nem így lett. Szinte semmi illat, ami van, meg sem közelíti a testpermetét,csak valami diszkrét szállodai hajsamponszag.
Tízezer felett... Biztosan vannak benne bőrápoló összetevők, de nekem az illat is fontos (lett volna) na meg ugye,hamár "energizing.." akkor frissüljünk..
A párom használta el, anyira semmi más, csak tisztaság illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

nyáron, vagy a téli wellness igazi luxus kiegészítője lesz.
A párom használta el, anyira semmi más, csak tisztaság illat.