La Prairie

Ár:   95 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   95 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy selymes textúrájú, bőrfeltöltő szérum, amelynek az ereje a fejlett svájci tudománynak, az ellenállóképesség és a hosszú élet misztériumának fúziójában rejlik. Az azonnal hidratált és megnyugtatott bőr megújul és élettelivé válik, kész megvédeni magát a stressztől, az őt napi szinten érő környezeti agresszoroktól, a légszennyezéstől és magától az időtől. A finom vonalak, a szárazság és a fakóság eltűnni látszanak.