La Prairie

Ár:   112 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bernikrém, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   112 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A White Caviar Illuminating Eye Cream bőrvilágosító hatással bír és ragyogóvá változtatja a bőrt, ott, ahol arra a legnagyobb szükség van - a szem alatti területen. Ez a tiszta, hidratáló hatású szemkörnyékápoló célzottan kezeli a melanin lerakódást. Azonnal felfrissíti és tündöklő ragyogásba burkolja a bőrt. Ezen felül enyhíti a puffadtság érzetét, feszesíti és kisimítja a bőrt, továbbá antioxidáns védelemmel látja el a káros környezeti hatásokkal szemben.

herakut

2019. október 23.

Szeretek sok márkát kipróbálni és megtudni melyik a legtökéletesebb, így ezzel is tettem egy próbát. Fincsi illata van az tény, és kellemes textúrája is van, jól hidratálja a szem körülötti területeket is, viszont én leginkább a világosítására voltam kíváncsi. Számomra azon a területen nem nyerte el a tetszésemet, nem láttam változást annyi idő alatt mint a Lamernél. Úgy gondolom, hogy az eddigi szemkörnyékápoló ami tényleg nagyon jól világosít, az a Lamer Eye concentrate ami tényleg látványos és jó is mellette minden területen. Ez perze az én saját véleményem, attól függetlenül nem mondom, hogy rossz ez a termék, csak nekem nem nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.