La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   drogériák, online

Giorgio Armani Code jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

bbertie

2014. január 5.

Le volt árazva, nem tudtam ellenállni neki. Én a citrusos felhangot nem annyira érzem, inkább a jázmin, narancsvirág, és a vaníllia dominál benne. Az eddigi La Rive parfümjeimhez hasonlítva, nem túl tartós, de az illata nagyon kellemes. Nem a No.1, de számomra van benne valami izgalmas. Bevallom, kicsit fűszeresebbre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.