La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Christina Aguilera - Royal Desire jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

hime0033

2016. január 26.

Én elhasználtam egy egész üveggel belőle, és nagyon szerettem is, bár a végére egy picit meguntam az illatát. Számomra nem volt annyira édes vagy tömény (azokat én nem igazán bírom), inkább kicsit virágosnak tűnt, hozzáteszem nem vagyok egy nagy illatszakértő :) Szó, ami szó, kellemes kis darab volt, hétköznapokon nagyon szívesen viseltem. Egyetlen negatívabb, hogy rajtam nem volt annyira tartós, de ez nyilván személyfüggő is, tehát nem fogom lepontozni ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

nagyerika28

2015. június 12.

Megszagoltam és azonnal megvettem!Aztán ahogy befújtam magam,már nem tudtam elviselni az illatát,annyira édes volt és tömény és ráadásul nagyon tartós.Pár fújás után elajándékoztam.Mivel tartós,nem fogom lepontozni,arról meg nem tehet,hogy nekem nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.