La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men jellegű illat.

Illatkategória: fás-aromás

Illatösszetevők: bergamot, guaiac fa,vetiver, cédrus, szecsuáni bors ,kakóbab, borostyán

Joe38

2014. március 30.

Engem mindenképp meggyőzött ez a La Rive parfüm is!Kellemes Armani-s hangulata van ,ami nagyon jól visszaadja az eredetijét!Amellett,hogy ott a kakaóbab az összetevők között ,nem egy tábla "csokit" fújunk magunkra.......Inkább csak a guaiac fa és a kakaóbab elegye édeskéssé teszi az amúgy fűszeres illatvilágát a parfümnek.Nagyon szép munka,mind az eredeti,mind a kópiája!!
Szerintem ezt a változatot már csak elvétve lehet itt - ott kapni,mert én sem nagyon látom már sehol.......Viszont ez semmit sem von le az értékéből!Dezodorjával együtt használva közepesen tartós és jó érzés viselni akár nap, mint nap!
Nálam egy jó erős 4*-ra vizsgázott,de akik az édeskésebb parfümöket kedvelik,
akár favorit illat is lehet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 30.

Nálam egy jó erős 4*-ra vizsgázott,de akik az édeskésebb parfümöket kedvelik,
akár favorit illat is lehet!