La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Versace - Bright Crystal jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ladri

2017. november 24.

Nagyon jó, mint minden La Rive illat, igazi tavaszi-nyári illat, viszont olyan, mint a Moon. 2-3 óránál nem tart tovább rajtam az illata :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

mancus2

2017. szeptember 11.

Az eredetit is próbáltam, de rajtam abból semmit sem érezni :-( viszont ő nagyon jó és tartós illatú :-) nem vettem meg, mert most másra "fáj a fogam" de ha úgy alakul gondolkodás nélkül megveszem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Villango

2016. május 5.

nekem bejön, kicsit más mint az eredeti, de nem is utánzatot kerestem vagy hamisítványt a Versacce-hoz, hanem valami olyasmi kis biztonsági játékost magamnak a szürkeségbe vesző hétköznapokra. Na ez azokra a napokra tökéletes. Nem fojtom meg vele a környezetemet, nem tűnök ki, egyszerűen csak én vagyok a jó illatú lány...és nekem ez épp elég. :)
Elég tartós is, szóval egy rossz szavam sem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Elég tartós is, szóval egy rossz szavam sem lehet.

Jossie

2016. január 11.

Ajándékba kaptam a munkahelyemen az egyik ügyféltől még december elején egy fújós dezodorral közös ajándékcsomagban.
Az igazat megvallva első ránézésre nem gondoltam volna, hogy egy EDP-ről van szó, és Karácsonyig ki sem került a dobozából, majd úgy gondoltam rokonokhoz tett látogatásomra pont ideális lesz, hogy kipróbáljam. Az illata nagyon tetszik, de ami igazán lenyűgözött az a tartóssága... legalább három-négy órát voltunk távol itthonról, de még utána is ugyanolyan intenzíven éreztem az illatát, mint mikor kifújtam, majd pár órával később Párom megdicsérte, hogy milyen finom az illatom. Azért nem mondanám, hogy a kedvencem lett, de meg kell hagyni - főleg ilyen áron - nagyon jól teljesít. Biztos, hogy el fogom használni, sőt talán még újra is vásárolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

bbertie

2013. március 28.

Tegnap vettem magamnak, nagyon finom, citrusos-virágos, tartós illat. Ezt nem tudom az eredeti parfümhöz hasonlítani, mert azt csak egyszer szagoltam, és annyira nem emlékszem rá. Ennyi pénzért nekem tökéletes lesz tavasz-nyári parfümnek. Tényleg kristálytiszta illat némi fiatalos bájjal.nekem olyan "tündéres" illat. Kicsit giccses, de kristálytiszta (persze ez az eredeti illatra is értendő), nálam nyerő. Nem bántam meg.

Ma voltam a Müllerben, megszagoltam az eredetit. Semmi különbséget nem éreztem a kettő között. Hazaérkezve mellé fújtam az utánzatot, a különbség, hogy az utánzat kicsit édesebb, gyümölcsösebb, nem annyira citrusos, de alapvonalaiban megegyezik. Bárki kövezzen meg a következő kijelentésem miatt, de ebből az illatból nem vennék eredetit horror árért, ha ennyi pénzért ilyen jó utánzatot lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.