La Rive

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Lacoste - Joy of Pink jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó, de utánvét nincs!

kolozsve

2020. október 24.

Finom, rajtam kicsit üdén virágos illat. Ennek ellenére édeskés is, főleg a leszáradása. Édesebb, mint az eredetije, a Lacoste Joy of Pink. Könnyed, nem túl tartós, nyári fújkodásra nekem pont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

HuAnita

2016. július 10.

Édeskés, kellemes az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Édeskés, kellemes az illata!

novembermesi

2014. június 29.

Még 2 éva kaptam ajándékba, nem tudtam hogy ez egy lacoste alparfümje :) De nagyon imádtam az illatát frissítő kellemes és nagyon sokáig elég volt illetve sokáig érződött az illata. Most ismételten be akarom szerezni annyira megszerettem az illatát árban is nagyon szuper :) Mindenkinek ajánlani tudom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.