La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Lacoste - Joy of Pink jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

La Rive Move On, 75ml-es női parfüm,új
Ár: 1800 , Eladó: NAPO
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
Lacoste Joy of Pink-La Rive Move On EDP
Ár: 1490 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

HuAnita

2016. július 10.

Édeskés, kellemes az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Édeskés, kellemes az illata!

novembermesi

2014. június 29.

Még 2 éva kaptam ajándékba, nem tudtam hogy ez egy lacoste alparfümje :) De nagyon imádtam az illatát frissítő kellemes és nagyon sokáig elég volt illetve sokáig érződött az illata. Most ismételten be akarom szerezni annyira megszerettem az illatát árban is nagyon szuper :) Mindenkinek ajánlani tudom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.