La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Dior Homme Sport jellegű illat

Fejillat: citrom, grapefruit, bergamott

Szívillat: gyömbér, rozmaring, levendula, elemi

Alapillat: cédrus, szantálfa, vetiver

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Black Jeans??? Idővel bejön a Black Jeans...??? Azonnal akarom!!! A Black Jeans volt a Jeans-vonal legjobbika, de megkockáztatom, hogy a Versace összes férfiillata közül is a legjobb, a legnagyobb KIRÁLY!!! Naná, hogy abbahagyták a gyártását...(!) A kis feminin Blue Jeans-t meghagyták, de hol jön már az a Black-hez...??? (Sehol...) Ezt a Rock-ot meg fogom nézni.... Addig is jár neki egy ötös...pusztán a "Black" miatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Joe38

2013. december 5.

Bekerült ő is a gyűjteményembe!Épp ma vettem meg a SC-be 1500-ért.Köszönöm Laci és Uplifting ,hogy felhívtátok rá a figyelmemet!Két észrevételem viszont van! Az egyik,hogy írtad az íriszt,ami tündököl a 2012-ben,viszont szerintem ez a hasonmás az eredeti Dior Home Sport-ra hajaz 2008-ból,amiben nincsen írisz.Viszont én 100 %-ban elégedett vagyok mind a hasonlósággal,mind a tartósságával,bár azt tegyük hozzá ,hogy árban az eredeti tizedéért!(Ebben verhetetlen a La Rive!)
A másik észrevételem viszont más jellegű.......Kifújás után egy fél órával megfeledkeztem a Dior-os
vonalról és egy régebbi másik illat felé kezdtem gondolkodni, ami előjött.Addig agyaltam míg végül beugrott ,hogy melyik az: Versace Black Jeans.Nem tudom hogyan,de fél óra elteltével már a Black Jeans tónusait véltem felismerni benne.Szó se róla, én nem arról beszélek,hogy a Rock nem a Dior Home Sport-ra hasonlít!Sőőőt, nagyon is jól sikerült lemásolni!Inkább, hogy egy kicsit mindkettőre...........legalább is nekem!De lehet ,hogy valójában a Home Sport és a Black Jeans között is lehet némi hasonlóság ,ami ebben az illatban szépen meg is mutatkozik.Összességében
egy 2 in 1 érzésem van a Rock-al kapcsolatban,mert 2 parfüm hangulatát is sikerült felébresztenie bennem és ha még hozzáteszem az ár/érték arányt is, akkor nálam 5 csillag-ra vizsgázott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Laci

2013. szeptember 25.

Megrendeltem ismeretlenül, nagyon érdekelt, sikerült-e a La Rive-nak az, ami az Armani Mania-val, csodásan leutánozni. Nem lett ez rossz, igen kellemes, nyárias, lédús koktél, de az íriszemet elorrozták, pedig az a legjobb a 2012-ben. Ezzel kb kasztrálták, Diortalanították, persze van hasonlóság. 2000Ft-ért remek vétel, de nyárra. Télen ebben az illatfelhőben fáznék, nekem kell a fűszer, az ámbra, tömjén édessége. Nyáron ilyenben fogok fürdeni, plusz Aqua Fahrenheit. Bivalyerős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.