La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: klau810614, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Az YSL Black Opium utánzata

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kodi

2020. február 10.

Meg kell hagyni, tényleg elég jó utánzata a Black Opiumnak. Ebben hideg, szeles időben még a kávét is kiérzem belőle. Szóval aki kedveli ezt az illatvilágot és esetleg olcsó alternatívát keres, bátran szaladjon a közkeletű drogériákba, tényleg vicces áron vesztegetik őket. Sajnos én az eredetit sem kedvelem. Ez az utánzat talán még tartósabb is, mint a nagy előd, lemoshatatlan, gejl, "barbienyál". A hideg is kiráz tőle, garantált fejfájás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

klau810614

2020. február 7.

Nagyon jó Black Opium másolat és tartós is! Fújkálni tökéletes ,nálam ötös! :)

A napokban újra vettem és még mindig olyan jó a véleményem róla ,van annyira tartós mint az eredeti és ezt nem sajnálja az ember fujkálni 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Nagyon jó Black Opium másolat és tartós is! Fújkálni tökéletes ,nálam ötös! :)

Frufru3

2020. január 6.

Az eredetit nem ismerem,valószínűleg nem ugyanolyanok,nem is érdemes ahhoz hasonlítani. A La Rive utánzatokban az a jó,h (többnyire) erős és tartós illataik vannak.
Nekem ez nagyon émelyítő,de akinek bejön,nagyon jól jár, ennyi pénzért 100ml nagyon megéri.
Miután elhalkult a kifújás után,én jázmin és kávé keveredését éreztem,nekem ez olyan "krémesen" édes kategóriába tartozik,de elég émelygős.
A végén vaníliát érzek.
Nekem 3*/közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

A végén vaníliát érzek.
Nekem 3*/közepes.

madri84

2019. december 10.

Kifújáskor kiérzek egy nagyon pici ánizst, majd átmegy pár másodpercre JPG-Scandalba, végül marad egy édeskés (de semmi esetre sem gejl) nagyon kicsit kesernyés de számomra kellemes illat.
A kávé nálam nem érződik, én inkább vmi karácsonyi forrócsokis mézeskalács-karamell jellegű illatot érzek.
Az illat rajtam (ruhán és bőrön) 3-4 órát tart, ár érték arányban nagyon kedvező.
Inkább őszi-téli illatnak definiálnám, de hűvösebb, melankólikusabb tavaszi-nyári napokon is el tudom képzelni, viszont fontos a mértékletesség.
Üvege teljesen kézreáll, mondhatni ergonómikus :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Üvege teljesen kézreáll, mondhatni ergonómikus :)

silver

2019. július 28.

Őszintén, a Touch of Woman annyira tetszik, hogy nem is vágyom az eredeti Black Opiumra. (Amit egyszer régebben próbáltam; nem tudnám megmondani, hogy mennyi különbség van köztük - ha van egyáltalán. De ezek után tényleg nem izgat.) A TOW teljes mértékben megállja a helyét, annak ellenére, hogy "csak" egy olcsóbb utánzat akar lenni, egyszerűen... egy nagyon jó parfüm! Hozza a szokásos komfortos vaníliás édességet, amit a BO, Good Girl, Poison Girl és társaik. Illetve a Lady Gaga Fame-re is emlékeztet, a barack miatt. Tartóssága kicsit gyengébb, de nem tudom megunni ezt az illatvilágot, pláne ezen az áron. Aki szereti az ilyesmi illatokat, szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

wildrose

2019. július 16.

Édes, barackos nyitás után üdévé, virágossá válik, majd leszáradáskor puha, egzotikus, füstös, szantálos-vaníliás lesz. Kifejezetten kellemes, hordható illat, elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

Adrienn1024

2019. május 27.

Érdekes.. vaníliát és vagy kávét, füstösséget kellene éreznem, de rajtam jázmin, narancs, pacsuli.
Kis idő elteltével:karamell.Tartóssága ruhán egész nap, bőrön csak pár óra.Összességében nem rossz, de hiányzik belőle valami, ami megkülönbözteti a manapság szokványos illatoktól (ha már Black Opium utánzat)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Leoka

2019. január 29.

A mi kis történetünk....
.... elkerültem ezt az illatot, mert tudtam, hogy drága párom nem szeret semmit, ami kávés...
Aztán egy gyenge pillanatomban mégis a kosaramban landolt egy 30ml kiszerelés belőle.
Sajnos én sem érzem ki az eredeti illatot belőle, (de ezt még megbocsátom egy utánzatnak ha nekem tetszik).
Édes illat, rajtam nyitásnak megjeleni a kávé, csokis, nutella illat egy pici vaniliával megspékelve...
Édes valóban olyan illat amibe beleharapna az ember...Nekem nagyon csokisnak tűnt magamon, de nem akartam csak az én orromra hagyatkozni.
Nos este teszteltem, befújtam vele magam ( párom egyébként az édesebb női illatokat szereti, hátha... ) , hazaért apa a munkából, majd boldogan kérdezte, hogy van nutellás papacsinta, mert olyan illat van ...
Felvázoltam neki, hogy be kell érnie velem...
Mosolygot, majd ennyit mondott, hogy öreg vagy te már bohócnak.... :)
.... nem a szexi girl jutott neki róla eszembe, nekem pedig ez pont elég volt ahhoz, hogy tovább is ajándékozzam...

A megtévesztő csokiillatért azért jár csillag, hátha valakinek ez jön majd be.

...holnap inkább nutellás palacsintával várom ... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

A mi kis történetünk....
Felvázoltam neki, hogy be kell érnie velem...
Mosolygot, majd ennyit mondott, hogy öreg vagy te már bohócnak.... :)

A megtévesztő csokiillatért azért jár csillag, hátha valakinek ez jön majd be.

...holnap inkább nutellás palacsintával várom ... :)

Horvathangelika1

2019. január 5.

3-4hónapja vettem, minden nap használom. Nem tudtam, hogy ez egy utánzat, én csak egy édes illatot kerestem, és őt találtam. Rajtam nagyon édes, friss egyszerre. Kávét soha nem éreztem, talán csak ha odaképzeltem. Vanília meg ebben sehol nincsen, ezt még odaképzelni se tudom. Tartóssága jó, este mikor zuhanyzom mindig megcsap az illata, a ruháin is mindig ott marad. Valahogy mégsem én vagyok ez az illat, az én nagy Ő-m az Yves rocher purple elixir. Na, az már én vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Zoe444

2018. december 13.

Nagyon finom édes illat. Rajtam legjobban a vanília érvényesül, de mellette lehet érezni a kávét és gyümölcsös jegyeket is. Tartósságával is meg vagyok elégedve, ha reggel fújok belőle még este is néha meg-megcsap az illat. Ár-érték arányban tökéletes. Főleg akciósan. Nekem a 90ml-s verziója van meg. Jár az 5* neki minden értelemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol