La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: klau810614, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Az YSL Black Opium utánzata

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 890 Ft , Eladó: Linni
Állapot: egyszer próbált, 90 ml, Helyszín: Kerepes, fizetés: személyes átvétel Budapesten a Móricz környékén vagy fox

Erika80

2021. február 7.

Az illata kellemes, bár ahogy Aria249 írta, valóban sütisebb, vaníliásabb és kevésbé kávés-bőrös, mint az eredetinek. Üvege nagyon tetszik, annyira egyszerű, formás, kézreálló és annyira jól záródik a kupakja is.. szuper. Azok számára lehet jó alternatíva, akiknek esetleg az eredetiben/másik utánzatban, valamelyik illatjegy nem tetszett, esetleg visszafogottabb avagy vaníliásabb változatban kívánják érezni a black opiumot. A büdzséről nem is beszélve. :)
Nekem mondjuk pont a túl sütis-vaníliás vonala nem kedvez, a bőrömön is egy idő után rendkívül vaníliássá avanzsál és én ezt nem értékelem túlságosan. Jó lenne ha mondjuk kicsit kávésabban tenné ezt. Számomra módfelett hasonló a helyzet a La Rive Fleur de Femme-el is, szuper fincsi illata van, de roppant vaníliás sütissé válik. Legalábbis rajtam. Ezt leszámítva egyáltalán nem tartom rossz illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Aria249

2020. december 30.

Hasonlít az eredetire, nagyon finom az illata. Talán egy picivel jobban sütemény illat, és hiányzik az a kávés bőrös szexi plusz. Kevésbé tartós is, amiért egyébként levonnék egy csillagot, de mivel az ára borzasztóan alacsony, így megadom neki az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Nobilis

2020. július 9.

Ez a kedvenc olcsó árkategóriás parfümöm, valahogy nagyon illik hozzám az édeskés illata. Rajtam meglepően tartós, ennyi pénzért sokkal többet nyújt a vártnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Naspoja

2020. május 26.

Az eredetit nem ismerem, de finom édes illata van, vanília és bőr. Érdemes a boltban megszaglászni :) Egészen tartós, sálon érezni napok után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Lachesis

2020. május 22.

Karácsonyra kaptam egy 30 ml-es változatot, nem régen kezdtem használni. Az eredeti illatot nem ismerem.
Rajtam/ruhámon nagyon tartós, a nap folyamán többször is érzem - nem szokja meg úgy az orrom, hogy egyáltalán ne érezzem, ami sok parfümnél előfordul.
Számomra karamellás-vaníliás illata van, édes, de nem émelyítő. Elsősorban a virágos és/vagy citrusos illatokat preferálom, magamnak nem biztos, hogy megvettem volna, viszont lehet, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Monaliza2121

2020. május 14.

Finom, édes illat! Pont olyan, mint az eredeti! Tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Finom, édes illat! Pont olyan, mint az eredeti! Tartós is!

DianeD

2020. március 23.

Nem ismerem az eredetit, nem tudom miben másabb, ezt is csak ajándékba kaptam. Magamtól biztosan nem választottam volna, mert nem az én illatvilágom. Nem drága parfümért, viszont én nem is nagyon szeretem használni. Nagyon tartós az illata, ruhákon például hetekig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

rekaanagy

2020. március 2.

Miota ratalaltam, ezt hasznalom. En nem erzek rajta kavet magamon, friss, ude es viragos illatot viszont annal inkabb. Tokeletes minden szempontbol :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Kodi

2020. február 10.

Meg kell hagyni, tényleg elég jó utánzata a Black Opiumnak. Ebben hideg, szeles időben még a kávét is kiérzem belőle. Szóval aki kedveli ezt az illatvilágot és esetleg olcsó alternatívát keres, bátran szaladjon a közkeletű drogériákba, tényleg vicces áron vesztegetik őket. Sajnos én az eredetit sem kedvelem. Ez az utánzat talán még tartósabb is, mint a nagy előd, lemoshatatlan, gejl, "barbienyál". A hideg is kiráz tőle, garantált fejfájás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

klau810614

2020. február 7.

Nagyon jó Black Opium másolat és tartós is! Fújkálni tökéletes ,nálam ötös! :)

A napokban újra vettem és még mindig olyan jó a véleményem róla ,van annyira tartós mint az eredeti és ezt nem sajnálja az ember fujkálni 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Nagyon jó Black Opium másolat és tartós is! Fújkálni tökéletes ,nálam ötös! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol